شنبه 11 آذر، 1402

کدخبر: 7940 08:58:00 1402-07-10

ششمین اجلاس سراسری مسئولیت پذیری اجتماعی و‌ فرهنگ سازمانی در سالن همایش های بین المللی صدا و سیمای تهران برگزار شد

ششمین اجلاس سراسری مسئولیت پذیری اجتماعی و‌ فرهنگ سازمانی در سالن همایش های بین المللی صدا و سیمای تهران برگزار شد

ششمین اجلاس سراسری مسئولیت پذیری اجتماعی و‌ فرهنگ سازمانی در سالن همایش های بین المللی صدا و سیمای تهران برگزار و برترین های این حوزه معرفی شدند.

ششمین اجلاس سراسری مسئولیت پذیری اجتماعی و فرهنگ سازمانی سوم مهرماه ۱۴۰۲ در سالن همایش‌های بین المللی صدا و سیمای تهران برگزار و تندیس زرین این همایش به شرکت آلومینای ایران اهدا شد.

 

این اجلاس با هدف جلب توجه سازمانها، شرکت ها و کارآفرینان به اهمیت موضوع مسئولیت اجتماعی و با راهبردهای تامین سلامت غذایی و دارویی و حفظ محیط زیست و به منظور ارائه مدل مناسب مسئولیت اجتماعی در مرکز همایش‌های بین المللی صداوسیما و با مشارکت وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی، آموزش و پرورش، صنعت، معدن و تجارت، فرهنگ و ارشاد اسلامی، میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی و همچنین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، سازمان حفاظت محیط زیست و … به عنوان حامی برگزار می گردد.

 

این رویداد با سخنرانی دکتر ممیز عضو هیات علمی دانشگاه تهران به عنوان دبیر علمی همایش آغاز و در ادامه کلانتری مدیرعامل انجمن بهره وری، دکتر قوامی معاون پارلمانی وزارت اقتصاد و دارایی، دکتر خزایی ریاست کمیته علمی مراسم، و دیگر صاحب نظران به ایراد سخن پرداختند.

 

در بخش پایانی این رویداد از فعالان، صاحب نظران و مدیران موفق که پس از ارزیابی های صورت گرفته توسط کمیته علمی این اجلاس انتخاب شدند، تقدیر شد.

 

در پایان تندیس زرین این همایش به آقای شهبازی نژاد نائب رئیس هیات مدیره شرکت آلومینای ایران اهدا شد.

دنیای معدن

برچسب: معدن ، شرکت آلومینای ایران ، تندیس زرین ، همایش‌های بین المللی صدا و سیمایhttps://jahaneghtesad.com/direct/7940


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |