یکشنبه 31 تیر، 1403

کدخبر: 17502 09:40 1403/04/20
مدیر خرید مواد اولیه گروه صنعتی ایران خودرو خبر داد؛

ساخت بدنه جدیدترین خودرو‌های تولیدی ایران‌ خودرو با محصولات شرکت ورق‌ خودرو

دسته‌بندی: صنعت و معدن
مدیر خرید مواد اولیه گروه صنعتی ایران خودرو خبر داد؛

ساخت بدنه جدیدترین خودرو‌های تولیدی ایران‌ خودرو با محصولات شرکت ورق‌ خودرو

دسته‌بندی: صنعت و معدن

مدیر خرید مواد اولیه گروه صنعتی ایران‌ خودرو گفت: هم‌اکنون در ساخت بدنه جدیدترین خودرو‌های تولیدی در گروه ایران‌ خودرو از محصولات گالوانیزه تولیدشده در شرکت ورق‌ خودرو چهارمحال و بختیاری استفاده می‌شود.

محمدرضا زندی‌منش، مدیر خرید مواد اولیه گروه صنعتی ایران خودرو، به همراه جمعی از مهندسان و مدیران فنی و اداری این خودروساز بزرگ کشور روز چهارشنبه سیزدهم تیرماه از شرکت ورق خودرو بازدید کردند.

 

مدیران و کارشناسان ایران خودرو پس از بازدید از خط تولید شرکت ورق خودرو در نشست صمیمی با مدیرعامل و تیم مدیریتی این شرکت، مباحث فنی و راهکار‌های تعامل و همکاری هرچه بیشتر را مورد بررسی و تبادل‌ نظر قرار دادند.

 

در ابتدای این جلسه مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری به تشریح شرایط مساعد و روند روبه‌رشد تولید و ظرفیت‌های بالای موجود در شرکت ورق خودرو پرداخت و برای تأمین تمامی نیاز صنایع خودروسازی کشور به محصولات گالوانیزه اعلام آمادگی کرد.

 

حمید شجاعی گفت: شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری، خودکفایی و استقلال کامل صنایع خودروسازی کشور در حوزه محصولات گالوانیزه را رسالت اصلی خود می‌داند و همواره همسویی با مجموعه‌های خودروساز کشور در راستای ارتقای هرچه بیشتر کیفیت محصولات تولیدی را در زمره اولویت‌ها و اهداف اساسی شرکت قرار داده است.

 

در ادامه محمدرضا زندی‌منش، مدیر خرید مواد اولیه گروه صنعتی ایران خودرو، ضمن ابراز خرسندی از حضور در شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری افزود: شرکت ورق خودرو با برخورداری از مدیریت توانمند، نیرو‌های مجرب، تکنولوژی روز دنیا و گواهینامه‌های معتبر بین‌المللی و با تولید محصولات کیفی و گرید‌های ویژه گامی بلند در جهت موفقیت و استقلال صنعت خودروسازی کشور برداشته است.

 

وی خاطرنشان مدیریت گروه صنعتی ایران خودرو مصمم است که از طریق افزایش همکاری‌ها و تشکیل جلسات فنی، سطح همکاری‌ها را افزایش دهد و امیدواریم هرچه سریع‌تر حجم خرید محصولات گالوانیزه از شرکت ورق خودرو افزایش پیدا کند و روند تحویل محصولات به گروه ایران خودرو بهبود یابد.

 

زندی‌منش تأکید کرد: طی سال‌های گذشته شرکت ورق خودرو تنها منبع داخلی محصولات گالوانیزه گروه صنعتی ایران خودرو بوده و با افتخار در حال گسترش همکاری‌های خود با شرکت ورق خودرو هستیم.

 

وی یادآور شد: هم‌اکنون در ساخت بدنه جدیدترین خودرو‌های تولیدی در گروه ایران خودرو از محصولات گالوانیزه تولیدشده در شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری استفاده می‌شود.

 

مدیر خرید مواد اولیه گروه صنعتی ایران اظهار امیدواری کرد: با برگزاری هرچه بیشتر جلسات فنی بتوان به اشتراکات فنی و همکاری نزدیک‌تر و بیشتر دست یافت.

 

گفتنی است شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری تنها تولیدکننده محصولات گالوانیزه ویژه استفاده در صنعت خودروسازی کشور است و گروه صنعتی ایران خودرو تمامی نیاز خود به محصولات گالوانیزه را از تولیدات این شرکت تأمین می‌کند.

برچسب: گروه صنعتی ایران خودرو ، شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاریhttps://jahaneghtesad.com/direct/17502


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |