سه شنبه 01 فروردین، 1402

کدخبر: 1166 22:28:00 1401-12-27

جلسه تدوین برنامه استراتژی‌ فولاد سنگان برگزار شد

دسته‌بندی: صنایع مادر ، انرژی

جلسه تدوین برنامه استراتژی‌ فولاد سنگان برگزار شد

دسته‌بندی: صنایع مادر ، انرژی

جلسه تدوین برنامه استراتژی‌ فولاد سنگان با حضور مدیرعامل، معاونان ، مدیران و روسای این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فولاد سنگان، نشست هم اندیشی تدوین برنامه استراتژیک افق 1404-1402 شرکت فولاد سنگان به مدت دو روز برگزار شد و در این نشست ضمن بررسی اقدامات صورت گرفته، برنامه ها و اهداف پیش روی این شرکت نیز بازبینی شد.

دکتر علی امرایی در آیین افتتاح این نشست، ضمن تقدیر از کلیه همکاران این شرکت افزود : همکاران پرتلاش ما در مجموعه فولاد سنگان با تلاش روز توانستند به رکوردهای متعدد در تولید روزانه و ماهیانه دست یابند که اگر توقفات ناشی از محدودیت های گاز و برق نبود، مسلما از ظرفیت تولید سالیانه عبور می کردیم.

امرایی ضمن تشریح جهت گیری های استراتژیک و چشم انداز این شرکت، افزود : این شرکت جهت دست یابی به اهداف پیش بینی شده، طرح های توسعه ای متعددی را در دستور کار دارد که ، ایجاد کارخانه کنسانتره هماتیت ، افزایش ظرفیت تولید در کارخانه گندله سازی، ایجاد نیروگاه بادی و… از جمله برنامه های این شرکت در دستیابی به اهداف می باشد.

در ادامه این نشست، به منظور بررسی دقیق اهداف ، پروژها و اقدامات هر واحد، کارگاه هایی با حضور معاونین و مدیران به صورت فشرده برگزار و مشاور اقدامات استراتژیک فولاد سنگان، آقای اللهوردی تقوی ضمن تشریح و نظارت بر اجرای موثر این کارگاه ها، به بازبینی مجدد اهداف هر یک از معاونت ها پرداخت.

گفتنی است،  شرکت فولاد سنگان در انتهای هر سال بازنگری در تدوین نقشه استراتژی‌های خود را در دستور کار قرار می‌دهد و به همین منظور جلساتی با حضور معاونت‌ها و مدیریت‌های زیرمجموعه شرکت فولاد سنگان برگزار می‌شود.

برچسب: جهان اقتصاد ، برق ، گاز ، اخبار روز ، علی امرایی ، فولاد سنگان ، گندله سازی ، ایجاد نیروگاهhttps://jahaneghtesad.com/direct/1166
  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |