جمعه 01 تیر، 1403

کدخبر: 6096 21:05 1402/05/14

به دنبال ایجاد و ساخت مرکز پیشرفته و حرفه‌ای ورزشی در هرمزگان هستیم

دسته‌بندی: صنعت و معدن ، ورزشی

به دنبال ایجاد و ساخت مرکز پیشرفته و حرفه‌ای ورزشی در هرمزگان هستیم

دسته‌بندی: صنعت و معدن ، ورزشی

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان با تقدیر از همراهی و حمایت‌های استاندار هرمزگان، گفت: در حال نهایی کردن دریافت زمینی در شهر بندرعباس جهت ایجاد و ساخت ورزشگاه اختصاصی به همراه مراکز پیشرفته و حرفه‌ای ورزشی هستیم.

عطاالله معروفخانی در آئین افتتاح دفتر امور ورزش فولاد هرمزگان در بخش حرفه‌ای و قهرمانی، افزود: فولاد هرمزگان به عنوان بنگاه اقتصادی پیشگام در حوزه ایفای مسئولیت‌های اجتماعی همواره کوشیده تا در حد توان خود بتواند در کنار مردم استان هرمزگان باشد و برای رشد و تعالی هرمزگان علاوه بر بخش اقتصادی و تولید در حوزه‌های اجتماعی و فرهنگی نیز تاثیرگذار باشد.

وی با بیان اینکه ورزش به عنوان حوزه‌ای مهم در امر فرهنگ‌سازی و کاهش آسیب‌های اجتماعی نیز یکی از مهم‌ترین حوزه‌های حمایتی شرکت فولاد هرمزگان است، عنوان کرد: خوشبختانه پس از موفقیت‌های فولاد هرمزگان در بخش کارگری که امروزه در ابعاد بین‌المللی نیز نام ورزش فولاد هرمزگان نیز در کنار سایر بزرگان به چشم می‌خورد، توانسته ای در بخش قهرمانی و حرفه‌ای در کنار اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان باشیم.

معروفخانی با اشاره به اینکه بیش از ۳۶ تیم در بخش قهرمانی و حرفه‌ای در فولاد هرمزگان در حال فعالیت هستند، خاطرنشان کرد: رشته‌هایی نظر فوتبال، فوتبال ساحلی، فوتسال، بسکتبال، والیبال، والیبال ساحلی قایقرانی، تیراندازی، دوومیدانی، ورزش‌های جانبازان و معلولین (بسکتبال با ویلچر و والیبال نشسته) از مهم‌ترین رشته‌های زیرمجموعه فولاد هرمزگان در این بخش است که خوشبختانه توانسته بازیکنان و مربیان ملی‌پوش پرشماری را در همین مقطع کوتاه از عمر فعالیتش معرفی کند.

وی با تقدیر از همراهی و حمایت‌های استاندار هرمزگان و مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس، اضافه کرد: با پیگیری‌های انجام شده و حمایت قاطع استاندار هرمزگان در بحث توسعه زیرساخت‌های ورزشی نیز توانسته‌ایم اقدامات مناسبی انجام دهیم که علاوه بر مرمت و بازسازی پروژه‌هایی همچون ورزشگاه خلیج فارس، زمین ساحلی غدیر، سالن فجر و چمن‌های ورزشی سطح شهر بندرعباس در حال نهایی کردن دریافت زمینی در شهر بندرعباس جهت ایجاد و ساخت ورزشگاه اختصاصی به همراه مراکز پیشرفته و حرفه‌ای ورزشی هستیم.

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان توسعه نرم افزاری و سخت‌افزاری ورزش به صورت توامان را امری مهم و ضروری تلقی کرد و افزود: خوشبختانه با توجه به همدلی و هم‌افزایی موجود در شرکت فولاد هرمزگان و وجود ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های مناسب در ورزش هرمزگان در آینده ای نزدیک بتوانیم از فولاد هرمزگان در سطح ورزش کشور بیشتر از این‌ها بشنویم.

لازم به ذکر است، دفتر امور ورزش فولاد هرمزگان در بخش حرفه‌ای و قهرمانی نیز در جهت تسهیل امورات تیم‌های ورزشی زیرمجموعه و پشتیبانی ایده‌آل تیم‌های ورزشی در شهر بندرعباس راه‌اندازی شده است.

 

 منبع: روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان

برچسب: جهان اقتصاد ، فوتبال ، فولاد هرمزگان ، ورزش ، اخبار روز ، عطاالله معروفخانی ، بندرعباس ، فوتسال ، والیبال ، فوتبال ساحلیhttps://jahaneghtesad.com/direct/6096


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |