شنبه 30 تیر، 1403

کدخبر: 12486 07:30 1402/11/17

اعلام شرایط فروش نقدی و اقساطی این خودروها

دسته‌بندی: صنعت و معدن ، خودرو

اعلام شرایط فروش نقدی و اقساطی این خودروها

دسته‌بندی: صنعت و معدن ، خودرو

شرکت کرمان موتور شرایط فروش سه محصول خود را ویژه بهمن ۱۴۰۲ اعلام کرده است. در این طرح فروش سه خودروی KMC T8 ، KMC X5 و جک J4 عرضه می شوند.

بخشنامه فروش جدید کرمان موتور از ۱۷ تا ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ برقرار است. در این بخشنامه جک J4 و KMC X5 به ترتیب با قیمت های ۷۷۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و یک میلیارد و ۳۴۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به صورت نقدی و با موعد تحویل ۹۰ روز کاری به فروش می رسند. همچنین این خودروهای مونتاژی را می توان با رنگ های سفید، مشکی و خاکستری خریداری کرد.

 

پیکاپ KMC T8 هم با قیمت مصوب یک میلیارد و ۶۶۵ میلیون تومان به فروش می رسد. برای این خودروی دو دیفرانسیل امکان خرید اقساطی با پیش پرداخت ۸۶۵ میلیون تومان هم فراهم است.

 

در طرح فروش T8 به ازای هر دو ماه یک فقره چک ۲۰ میلیون تومان به شرکت ارائه می شود. این پیکاپ با اقساط دو ساله به مشتریان واگذار می شود. پس از چک آخر، یک چک دیگر به تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۵ به مبلغ ۶۰۰ میلیون و ۲۰۰ هزار و ۳۰۰ تومان به شرکت کرمان موتور اعطا می شود. همچنین در طول مدت گارانتی KMC T8 دوازده سرویس دوره ای تا ۶۰ هزار کیلومتر، به صورت رایگان برای مشتریان انجام می شود. مدل خودروهای تحویلی ۱۴۰۳ خواهد بود و پس از تکمیل مدارک مشتریان، KMC T8 طی ۶۰ روز کاری به خریداران تحویل داده می شود.

 

در شرایط فروش سه محصول کرمان موتور ویژه بهمن ۱۴۰۲ به ازای هر ماه تاخیر ۳ درصد سود به مشتریان تعلق می گیرد. همچنین این سه مدل خودرو صرفاً با مدل سال ۱۴۰۳ به دست خریداران خواهند رسید.

برچسب: کرمان موتور ، خودروهای مونتاژی ، جک J4 ، KMC X5https://jahaneghtesad.com/direct/12486


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |