یکشنبه 13 فروردین، 1402

کدخبر: 14310 15:12:32 1394-04-31
روزانه ۴ساعت صرفه‌جویی کنید

روزانه ۴ساعت صرفه‌جویی کنید

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
روزانه ۴ساعت صرفه‌جویی کنید

روزانه ۴ساعت صرفه‌جویی کنید

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

وزارت نیرو برای عبور از تابستان بدون خاموشی شرط گذاشت

گروه امورزیربنایی

Infrastructures@jahaneghtesad.com

معاون توانیر شرط عبور از تابستان بدون خاموشی را اعلام کرد و گفت: مشترکان باید روزانه ۴ساعت صرفه‌جویی در مصرف برق را در دستور کار قرار دهند.

غلامرضا خوش‌خلق با بیان اینکه قیمت برق در ایران ارزان است، گفت: مقایسه قیمت برق با دیگر کالاها، ارزان‌تر بودن انرژی برق را نشان می‌دهد و این موضوع باعث شده دخل و خرج صنعت برق با هم هم‌خوانی نداشته باشد.

معاون هماهنگی توزیع توانیر با اعلام اینکه تامین برق ۳۲میلیون مشترک در سراسر کشور کار آسانی نیست، تصریح کرد: با وجود مشکلات اقتصادی صنعت برق اما تامین برق مشترکان در بالاترین سطح کیفیت و استاندارد در حال انجام است.

این مقام مسئول با اشاره به ضرورت برنامه ریزی به منظور بهبود اقتصاد صنعت برق کشور، اظهار داشت: در شرایط فعلی نزدیک به ۱۰۰درصد روستاهای کشور از نعمت برق برخوردار هستند.

خوش خلق با بیان اینکه برق رسانی به روستاهای زیر ۱۰خانوار کشور در دستور کار توانیر قرار دارد، بیان کرد: در حال حاضر در کنار برق رسانی به روستاها، کاهش تلفات، بالا بردن راندمان و ارتقای بهره‌وری از دغدغه‌های اصلی صنعت برق بوده و برنامه‌ریزی گسترده برای کاهش تلفات برق در دستور کار قرار گرفته است.

معاون توانیر افزود: با توجه به اینکه پیک بار در فصل گرما در بازه زمانی بین ساعت ۱۲تا ۱۶بعد از ظهر اتفاق می افتد، تاکید کرد: از یان رو باید با مدیریت بهینه مصرف، از انرژی بهتر استفاده کرد تا بتوانیم ایام تابستان را بدون خاموشی پشت سر بگذاریم.

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |