یکشنبه 16 بهمن، 1401

کدخبر: 134750 17:43:23 1399-12-08
«خرد جمعی» اساس تصمیم‌گیری‌ها خواهد بود

«خرد جمعی» اساس تصمیم‌گیری‌ها خواهد بود

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
«خرد جمعی» اساس تصمیم‌گیری‌ها خواهد بود

«خرد جمعی» اساس تصمیم‌گیری‌ها خواهد بود

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

حسین مهرعلیزاده- کاندیدا ریاست فوتبال تاکید کرد که اگر به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شود در کلیه امور براساس خرد جمعی تصمیم‌گیری خواهد شد.

شهاب‌الدین عزیزی خادم در گفتگو با خبرنگار روزنامه جهان اقتصاد عنوان کرد: اعتقاد داریم و می‌خواهیم در فدراسیون فوتبال تصمیم جمعی بگیریم و رئیس فدراسیون در کنار ۱۱ عضو هیئت رئیسه ( شامل نواب رئیس و اعضای هیئت رئیسه ) برای فوتبال تصمیم می گیرند اگر با لطف الهی انتخاب شویم نگاه و تصمیمات ما مبتنی بر خرد جمعی خواهد بود.

وی افزود: فوتبال به دو چیز احتیاج دارد اول تلاش برای تضمین منافع بلندمدت فوتبال است و مسئله دوم خرد جمعی برای اراده فدراسیون فوتبال ، فوتبال ایران نیاز به آرامش دارد و این آرامش نیازمند همراهی و همدلی است و تصمیماتی که مبتنی بر عقلانیت و خرد جمعی گرفته می شود می تواند به آرامش فوتبال کمک کند اهداف مهمی در نظر ما هست در سایه آرامش متبلور می شود.

عزیزی خادم گفت: در ایام پیش رو اولویت ما حضور موثر فعال و روشنگرانه در فضای رقابت آزاد و سالم در انتخابات است نتیجه هر چه باشد با تصمیم و آرای اعضای مجمع احترام گذاشته و با آن همراه مدل خواهیم بود چرا که به تدبیر و مقدرات الهی راضی و تسلیم هستم . ضمن اینکه اعتقاد دارم مجمع محترم فدراسیون فوتبال براساس عقلانیت توجه به کارنامه و برنامه نامزدها منافع و مسائل به فوتبال ملی را در یک فرایند دموکراتیک و عادلانه عمل خواهد کرد.

کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: برنامه و اولویت ما برگزاری انتخابات است بعد از انتخابات هم بنای ما این است که با هیئت رئیسه که رای می آورد برای تک تک ارکان فدراسیون تصمیم جمعی و عقلانی بگیریم، این رویکرد ما است که افراد بر اساس خرد جمعی مسئولیت می‌گیرند طبق اساسنامه و اختیاری که به هیئت رئیسه داده می‌شود، عمل می‌کنیم و خیلی از این مسائل و اسامی که نام برده می‌شود مبتنی بر گمانه‌زنی است؛ هر تصمیمی که گرفته خواهد شد عقلانیت بریک کار تیمی خواهد بود و هیئت رئیس فدراسیون با یک خرد جمعی تصمیم‌گیری می‌کند و یک شخص تصمیم گیرنده نخواهد بود کسانی که گمانه زنی می‌کنند بهتر است ابتدا اساسنامه فدراسیون فوتبال را مطالعه کند.

کاندیدا ریاست فدراسیون فوتبال اظهار داشت: تلاش ما در راستای رعایت قوانین و مقررات و آیین نامه های اجرایی مربوط به فرآیند برگزاری انتخابات است که رعایت آنها ضامن سلامت عدالت و رضایت همگان خواهد بود و امیدوارم با یک نگرش ملی ، عالمانه و منصفانه و توجه همگان به مسائل واقعی فوتبال کشور شاهد یک انتخابات متمایز و روش دهنده‌ای در تاریخ فوتبال کشور باشیم.

وی یادآور شد: بازهم می گویم همه مسائلی که مطرح می‌شود گمانه‌زنی و شایعه ‌پراکنی است،هنوز رئیس فدراسیون انتخاب نشده و اگر من هم انتخاب شوم مبنای کار ما براساس اختیاراتی است که اساسنامه به هیئت رئیسه داده خواهد بود. من هم با اعضای هیئت رئیسه هم با ذینفعان و هم نخبگان مشورت خواهم کرد و سعی می کنم بهترین افراد که دغدغه و نگاه ملی دارند انتخاب کنیم و به نوعی با نظر اعضای هیئت رئیسه، صلاحیت گزینی و شایسته گزینی خواهیم داشت.

عزیزی خادم گفت: خودم را به تبعیت از نظر هیئت رئیسه و مجمع ملزم می‌دانم نگاه مان تعاملی و شایسته‌سالاری خواهد بود هر سه کاندیدا و رقبای من افرادی محترمی هستند و همه ما در یک فضای کاملا رقابتی و محترمانه در انتخابات شرکت خواهیم کرد هر سه برای من قابل احترام هستند و تیم انتخاباتی من در اقصی نقاط کشور کارش را انجام می دهد امیدوارم شاهد یک انتخابات دموکراتیک و عادلانه باشیم.

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |