سه شنبه 14 آذر، 1402

کدخبر: 3523 12:10:15 1393-04-28
برقراری توازن منابع و مصارف در بانک توسعه تعاون

برقراری توازن منابع و مصارف در بانک توسعه تعاون

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
برقراری توازن منابع و مصارف در بانک توسعه تعاون

برقراری توازن منابع و مصارف در بانک توسعه تعاون

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

ایستانیوز: مدیرعامل بانک توسعه تعاون در جمع کارکنان استان قم گفت : موفقیت و نشاط سازمانی با تدبیروامید محقق خواهد شد
مدیرعامل بانک توسعه تعاون در نشستی که با حضور  پرسنل استان  قم   برگزار  گردید  گفت : حرکت جمعی ، نشاط سازمانی همراه با تدبیر و امید سبب رشد و موفقیت شعب استان قم در سه ماهه اول سال جاری گردیده است

مدیرعامل بانک توسعه تعاون در نشست صمیمی با کارکنان بانک توسعه تعاون استان قم با بیان مطلب فوق اظهار داشت : رشد 23 درصدی در جذب منابع و کسب رتبه ششم این استان در بین سایر استانها نتیجه تلاش و زحمت تک تک پرسنل بانک می باشد و امیدواریم  این رشد به صورت مطلوب تری تا پایان سال ادامه داشته باشد .
دکتر سهمانی وجود نیروهای تحصیلکرده ، با انگیزه و جوان در کنار نیروهای با تجربه در بانک توسعه تعاون را عامل مهمی در جهت رسیدن به نتایج مطلوب دانست و تاکید کرد مهمترین دارایی بانک نیروی انسانی آن می باشد  .
وی مهمترین  راهبردهای بانک توسعه تعاون را در سال 93 بر محور های  برقراری توازن منابع و مصارف و مدیریت مطالبات استوار دانست و افزود : این محورها  لازم و ملزوم یکدیگر هستند و در یک چرخه و زنجیره متصل بهم در بانک فعالیت دارند بنابراین توجه همزمان به هر یک از این بخشها  در جهت حرکت روبه جلوی بانک ضروری می باشد
 سهمانی برنامه محوری و استراتژی محوری را از جمله رویکردهایی دانست که در چند ماهه اخیر توجه زیادی به این مهم شده است و ابلاغ برنامه عملیاتی و برنامه استراتژیک به شعب استانها را نتیجه این عملکرد دانست .
وی در ادامه بهره وری را مجموع دو عامل کارایی و اثربخشی دانست و افزود : کارایی به معنی دستیابی به بالاترین خروجی با استفاده از حداقل امکانات و اثربخشی ، حرکت در جهت رسیدن به اهداف می باشد و در این فرایند خلاقیت و نوآوری از عوامل مهم رشد در تمامی بخشهای بانک است .
در ادامه  مصلح آبادی رئیس اداره شعب استان قم به ارائه گزارشی از وضعیت استان در سه ماهه  اول سال جاری و مقایسه آن با برنامه عملیاتی  پرداخت و با توجه به تحقق برنامه در بیشتر شاخص های استان ابراز امیدواری کرد که با تلاش و برنامه ریزی مستمر کارکنان همچنان شاهد رشد و تحقق برنامه در تمام بخش ها در استان باشیم  .  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |