شنبه 15 بهمن، 1401

کدخبر: 10117 16:12:54 1393-11-19
اگر درباره کلیات وجزئیات دریک جلسه واحد تصمیم بگیرند

اگر درباره کلیات وجزئیات دریک جلسه واحد تصمیم بگیرند

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
اگر درباره کلیات وجزئیات دریک جلسه واحد تصمیم بگیرند

اگر درباره کلیات وجزئیات دریک جلسه واحد تصمیم بگیرند

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

با توافقی موافقم

رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح یکشنبه در دیدار فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفتند: با توافقی که بتواند انجام شود موافقم، البته با توافق بد موافق نیستم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، فرمانده کل قوا در این دیدار که در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد، افزودند: آمریکایی ها مرتب می گویند توافق نکردن بهتر از توافق بد است،ما هم با این موافقیم.
حضرت آیت الله خامنه ای ادامه دادند: توافق نکردن بهتر از توافقی است که با منافع ملت ما در تضاد است.
ایشان تصریح کردند: مذاکره کنندگان ما تلاش می کنند که حربه تحریم را از دست دشمن بگیرند، اگر توانستند که چه بهتر؛ اگر نتوانستند همه بدانند راه های فراوانی درکشور هست که این حربه را کُند می کند.
حضرت آیت الله خامنه ای اظهار داشتند: یک نکته خوب را رییس جمهور محترم گفتند که مذاکره یعنی دو طرف به نقاط مشترک برسند،این یعنی یک طرف نخواهد هرچه که توقع دارد در توافق بیاید.
ایشان تاکید کردند: ایران برای رسیدن به توافق، توسعه ماشین های غنی سازی، تولید اورانیوم ۲۰درصد، کارخانه اراک و فردو را فعلا متوقف کرده، بنابراین طرف ایرانی منطقی عمل کرده؛ اما طرف مقابل باج خواهی می کند.
رهبر معظم انقلاب اضافه کردند: این حرف را که می گویند در یک برهه درباره'اصول کلی'توافق شود و بعد درباره جزئیات، نمی پسندم؛ با تجربه ای که از طرف مقابل داریم، این را وسیله ای برای بهانه گیری های پی در پی در جزئیات خواهندکرد؛ اگرتوافق می کنند، درباره کلیات وجزئیات دریک جلسه واحد تصمیم بگیرند.
این دیدار در سالروز 19 بهمن سال 1357 انجام شده است که در آن سال، جمعی از پرسنل نیروی هوایی با انجام رژه و خواندن سرود در مقابل حضرت امام(ره)، با حرکت اسلامی مردم ایران و رهبری نهضت اعلام همبستگی کردند.

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |