پنج شنبه 31 خرداد، 1403

کدخبر: 1734 07:48 1393/02/20
کی‌روش:دیگر اینجا مرا نمی‌خواهند

کی‌روش:دیگر اینجا مرا نمی‌خواهند

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
کی‌روش:دیگر اینجا مرا نمی‌خواهند

کی‌روش:دیگر اینجا مرا نمی‌خواهند

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

کارلوس کی‌روش در حاشیه اولین تمرین تیم ملی فوتبال ایران در کشورمان در مورد شرایط اردو در تهران اظهار داشت: خیلی ساده قرار است سخت کار کنیم

 برنامه‌ریزی کردیم و خیلی خوشحالیم که از ورزشگاه آزادی که استاندارد جهانی دارد استفاده می‌کنیم. اردوی قبلی اولین اردوی آماده‌سازی ما بود و اتریش بعدی خواهد بود. با ۱۸ بازیکن شروع می‌کنیم و بقیه در آینده به ما ملحق می‌شوند.

وی در مورد اینکه نکونام، دژاگه و قوچان‌نژاد به اردوی اتریش می‌رسند یا خیر، تاکید کرد: فکر می‌کنم ۱۸ می تیم کامل داشته باشیم، البته چند بازیکن به خاطر حضور در باشگاه‌های‌شان دیرتر به اردو می‌آیند.

کی‌روش در خصوص اینکه قرار است فرگوسن به کمپ تیم ملی بیاید و «ادو» بازیکن سابق آرسنال نیز به جمع آنها اضافه می‌شود، تصریح کرد: در مورد قسمت اول، هیچ اطلاعی ندارم که منشأ این از کجاست. «ادو» مدیر ورزشی باشگاه کورینتیانس و دوست خوب من هم هست و به ما کمک خواهد کرد.

وی در مورد اینکه برخی بازیکنان خط خورده‌اند و آیا علی کریمی دعوت خواهد شد یا خیر، تاکید کرد: مهلت پایانی فیفا برای فرستادن لیست اولیه ۱۳ می است که درها باز است، اما ما یک فرآیند منطقی را دنبال می‌کنیم. تعدادی بازیکن در اردوی قبلی داشتیم و در این اردو نیز هستند که بازیکنانی که دعوت کردیم در اولویت هستند. علی کریمی یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران است و پارسال هم تصمیمی گرفت مبنی بر خداحافظی که پس از آن هم صحبت کرد. از صمیم قلب دوست داشتم بازیکنان بیشتری ببرم، عاشق بازی او هستم و نباید فراموش کنیم که در راه جام جهانی هم زحمت زیادی کشید.

کی‌روش در پاسخ به سوال خبرنگار رادیو آلمان مبنی بر اینکه چه برنامه‌ای برای لژیونر‌های خود دارید، عنوان کرد: در حال حاضر به صورت میانگین ۶۰ درصد آنها در داخل و ۴۰ درصد، خارج از ایران هستند. این بازیکنان تجربه بین‌المللی دارند که باید در جام جهانی آنها را داشته باشیم که بدون آنها نمی‌توانیم حتی به این مسابقات فکر کنیم.

وی افزود: تیم‌های هم‌گروه‌مان بازیکنان بین‌المللی متعددی دارند که در لیگ قهرمانان اروپا بازی می‌کنند، اما ما حتی یک بازیکن هم نداریم که تجربه لیگ قهرمانان اروپا را داشته باشد. خیلی‌ها بودند که حتی شانسی برای صعود ما قائل نبودند، اما در حال حاضر باید سخت تلاش کنیم و این هدف را داریم که به دور دوم صعود کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در مورد مهدی رحمتی و بازگشت او نیز گفت: شفاف بررسی کنیم، هم از لحاظ شخصی و هم حرفه‌ای هیچ چیزی ندارم و قدردان عملکرد او هستم. احترام خاصی برای رحمتی قائل هستم و اگر کسی به او بی‌احترامی کند با او می‌جنگم، اجاره نمی‌دهم به شخصیت او بی‌احترامی شود. در حال حاضر نوع نگرش من این است که بازیکنانی بودند که تلاش زیادی برای صعود تیم ملی کردند و آنها در اولیت هستند. به خود او هم گفتم به هر دلیلی به عنوان سرمربی بمانم، هیچ شکی نخواهم داشت که از او استفاده می‌کنم؛ البته اگر بمانم. هنوز هم نقطه نظری که در بدو ورودم داشتم را دارم و معتقدم که رحمتی یکی از بهترین دروازه‌بان‌هاست. اما در حال حاضر بازیکنانی داریم که در دور مقدماتی به ما کمک کردند، از جمله مکانی، احمدی، حقیقی و دانیال داوری که اولویت با آنهاست؛ شاید بعدا اتفاق دیگری بیافتد.

کی‌روش در مورد قراردادش با فدراسیون فوتبال تصریح کرد: قبلا هم گفتم باز هم تاکید می‌کنم اگر بعد از جام جهانی برنامه‌ریزی خوبی داشته باشیم و پیش از جام ملت‌های آسیا مشکلات را نداشته باشیم، می‌توانیم از استرالیا با مدال بازگردیم. شرایط شخصی من مهم نیست و هم‌اکنون تمرکزم روی تیم ملی است، اما شما اگر در جایگاه من بودید و بعد از ۱۰ ماه این شایعات را می‌شنیدید، چه فکری می‌کردید؟ شفاف است که در اینجا مرا نمی‌خواهند  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |