جمعه 24 فروردین، 1403

کدخبر: 4797 11:49 1402/04/08

کسب مقام سومی شرکت سنگ آهن مرکزی در مسابقات تخصصی امداد و نجات کشور

دسته‌بندی: معادن

کسب مقام سومی شرکت سنگ آهن مرکزی در مسابقات تخصصی امداد و نجات کشور

دسته‌بندی: معادن

شرکت سنگ آهن مرکزی ایران در پنجمین دوره‌ مسابقات علمی-تخصصی امداد و نجات و کمک های اولیه معادن کشور مقام سوم را کسب کرد.

پنجمین دوره مسابقات علمی تخصصی امداد و نجات و کمک های اولیه معادن کشور با حضور ۲۶ تیم و با هدف ارزیابی میزان آمادگی و افزایش توانایی امداد رسانی در میان شرکت‌های معدنی به میزبانی معدن سرب و روی انگوران در زنجان برگزار شد.

ایجاد نشاط و همکاری تیمی بین امدادگران در شرایط بحرانی، افزایش توانایی این افراد در امدادرسانی و همکاری با تیم‌های امدادی از دیگر اهداف برگزاری این رقابتها بود.

به گزارش روابط عمومی سنگ اهن مرکزی بافق، در این دوره از مسابقات، تیم های شرکت کننده به ترتیب در پنج مرحله «آزمون کتبی کمک های اولیه»، «حمل مصدوم از موانع»، «تریاژ و احیای قلبی ریوی»، «انتقال مصدوم از کانال» و «نجات مصدوم از تونل» با هم به رقابت پرداختند که در پایان تیم «گل گهر سیرجان» مقام اول، «معدن سرب و روی انگوران» مقام دوم و شرکت «سنگ آهن مرکزی» مقام سوم را کسب کردند.

برچسب: جهان اقتصاد ، گل گهر ، اخبار روز ، بافق ، سنگ آهن مرکزی ، امداد و نجات ، مسابقات علمی ، معدن سرب و رویhttps://jahaneghtesad.com/direct/4797


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |