یکشنبه 24 تیر، 1403

کدخبر: 17420 09:50 1403/04/18

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران درپیامی انتخاب جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان را تبریک و تهنیت گفت

دسته‌بندی: صنعت و معدن

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران درپیامی انتخاب جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان را تبریک و تهنیت گفت

دسته‌بندی: صنعت و معدن

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران در پیامی مشارکت پرشکوه مردم در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری و انتخاب شایسته جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان را تبریک و تهنیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است :

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

حضور غرورآفرین و پرشکوه ملت بزرگ ایران در انتخابات سرنوشت ساز 15 تیرماه به درستی بیانگر درک و بینش عمیق مردمی است که با تاسی از خون پاک شهدا و رهنمودهای مقام معظم رهبری وارد صحنه انتخابات شدند و بار دیگر اتحاد، همدلی و همبستگی خود را به رخ جهانیان کشیدند.

 

این رخداد بزرگ سیاسی و شور و شعور ملی ثابت کرد که ملت غیور ایران پای سربلندی و عزت میهن اسلامی خود ایستاده و با تدبیر و قاطعیت پاسخی خردمندانه به دشمنانی می دهد که در پی نا امید کردن مردم از پیشرفت، توسعه و سرافرازی سرزمینشان هستند.

 

اینجانب به نمایندگی از کارکنان و کارگران پرتلاش و خدوم شرکت سنگ آهن مرکزی ایران، حضور حماسی و پرشکوه ملت پای صندوق های رای را به پیشگاه مقام معظم رهبری، مردم شریف ایران و رئیس جمهور منتخب ملت، جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان تبریک وتهنیت عرض می کنم و برای رئیس جمهور محترم آرزوی موفقیت روزافزون در مسیر خدمت به ملت بزرگ ایران را دارم.

 

امیدوارم در سال "جهش تولید با مشارکت مردم"، تلاش همه فعالان در عرصه اقتصاد، صنعت و معدن در دوره جدید بیش از پیش ارتقا یابد و همه دست در دست هم برای سربلندی، رشد و پیشرفت همه جانبه کشور گام برداریم. 

 

مجتبی حمیدیان 

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران-بافق

برچسب: انتخابات ریاست جمهوری ، شرکت سنگ آهن مرکزی ایرانhttps://jahaneghtesad.com/direct/17420


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |