یکشنبه 24 تیر، 1403

کدخبر: 17410 09:00 1403/04/18
در همایش دهمین جایزه ملی بهره‌وری معدن و صنایع معدنی ایران؛

فولاد سنگان خراسان تقدیرنامه پیشروان ۴ ستاره را دریافت کرد

دسته‌بندی: صنعت و معدن
در همایش دهمین جایزه ملی بهره‌وری معدن و صنایع معدنی ایران؛

فولاد سنگان خراسان تقدیرنامه پیشروان ۴ ستاره را دریافت کرد

دسته‌بندی: صنعت و معدن

شرکت فولاد سنگان خراسان در اولین حضور خود در جایزه ملی بهره‌وری معدن و صنایع معدنی، تقدیرنامه پیشروان بهره‌وری ۴ ستاره دهمین دوره این جایزه را از آنِ خود کرد.

همایش دهمین جایزه ملی بهره‌وری معدن و صنایع معدنی ایران امروز یکشنبه در مرکز همایش‌های بین‌المللی ارم تهران با حضور جمعی از فعالان صنعت و معدن کشور برگزار شد.

 

در این همایش ضمن بررسی وضعیت شاخص‌های بهره‌وری در معادن و صنایع معدنی کشور، راهکار‌هایی برای افزایش شاخص بهره‌وری در بین صنایع ارائه شد.

 

همچنین در بخش پایانی این همایش از شرکت‌های برتر در حوزه شاخص‌های بهره‌وری تجلیل شد که در این بین شرکت فولاد سنگان خراسان نیز موفق به دریافت تقدیرنامه پیشروان بهره‌وری ۴ ستاره شد.

 

مرتضی صادقی، مدیر واحد مهندسی صنعتی و تعالی سازمانی شرکت فولاد سنگان خراسان به نمایندگی از مدیرعامل این جایزه را دریافت کرد.

 

گفتنی است شرکت فولاد سنگان خراسان برای نخستین بار در این جایزه ملی شرکت کرده و در بند ارزیابی مدل بهره‌وری موفق به دریافت تقدیرنامه شد.

برچسب: فولاد سنگان خراسان ، جایزه ملی بهره‌وری معدن و صنایع معدنی ایران ، تقدیرنامه پیشروان ۴ ستارهhttps://jahaneghtesad.com/direct/17410


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |