جمعه 24 فروردین، 1403

کدخبر: 4557 12:35 1402/04/04

طرح مزایده‌‌‌های اطلاعات‌محور در معادن

دسته‌بندی: معادن

طرح مزایده‌‌‌های اطلاعات‌محور در معادن

دسته‌بندی: معادن

مدیرکل دفتر برنامه‌‌‌ریزی، بودجه و فناوری سازمان زمین‌‌‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور اعلام کرد که این سازمان به‌منظور کاهش ریسک سرمایه‌گذاری در حوزه معدن، پیشنهاد طرح مزایده‌‌‌های اطلاعات‌محور را به وزارت صمت ارائه کرده‌‌‌ است.

رضا جدیدی، همزمان با دهه تولید و تجارت، ضمن بیان مطلب فوق افزود: در این طرح که برای هدفمندکردن بیشتر مزایده‌‌‌ها اجرا می‌شود، منطبق با مکان‌‌‌هایی که طرح تحول توسط سازمان زمین‌‌‌شناسی و اکتشافات‌‌‌ معدنی کشور اجرا شده، بسته‌‌‌های اطلاعاتی شامل زمین‌‌‌شناسی، ژئوشیمی، زمین‌‌‌شناسی اقتصادی و ژئوفیزیک هوایی به منظور تکمیل اکتشاف در اختیار مزایده‌‌‌گر قرار می‌گیرد. وی با بیان اینکه با تکمیل اطلاعات اکتشافی حضور بخش خصوصی با ریسک کمتری مواجه خواهد شد، تصریح کرد: علاقه‌‌‌مندان با علم و آگاهی به سمت فعالیت‌‌‌های اکتشافی حرکت کرده‌ و امیدواریم با پیشنهادهای ارائه‌شده و آماده شدن طرح مزایده‌‌‌های اطلاعات‌محور در استان خراسان‌جنوبی در محدوده‌‌‌ای بالغ بر ۱۵‌هزار کیلومترمربع اجرایی شود.

برچسب: معدن ، اکتشاف ، زمین شناسی ، جهان اقتصاد ، تولید ، بخش خصوصی ، تجارت ، اخبار روز ، خراسان جنوبی ، رضا جدیدیhttps://jahaneghtesad.com/direct/4557


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |