چهارشنبه 05 اردیبهشت، 1403

کدخبر: 12969 15:30 1402/12/02
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران؛

توزیع کارت آزاد در جایگاه های سوخت ویژه نوروز

دسته‌بندی: انرژی ، نفت و گاز
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران؛

توزیع کارت آزاد در جایگاه های سوخت ویژه نوروز

دسته‌بندی: انرژی ، نفت و گاز

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: پیش‌ بینی می‌ کنیم مصرف بنزین روزانه کشور در ایام نوروز 10 تا 12 درصد افزایش یابد.

جعفر سالاری‌نسب در حاشیه آیین امضای دو تفاهم‌نامه و یک توافق‌نامه در زمینه توسعه زیرساخت‌های زنجیره توزیع سوخت در کشور و سامانه هوشمند سوخت که صبح امروز (سه‌شنبه، یکم اسفندماه) در محل ساختمان مرکزی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی برگزار شد، گفت: همه انبارها و ذخیره‌سازی‌های کشور در شرایط مطلوب به سر می‌برند و هیچ کمبودی در زمینه توزیع سوخت نوروزی در کشور وجود ندارد.

 

وی افزود: کارت‌های آزاد بنزین در همه کلانشهرها و شهرهای بزرگ به مقدار کافی موجود است و تعدادی کارت آزاد جدید نیز تولید و در جایگاه‌های کشور توزیع شده است تا ایام نوروز هیچ کمبودی برای توزیع سوخت به مسافران نوروزی وجود نداشته باشد.

 

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تأکید کرد: به صورت میدانی در حال پایش وضعیت هستیم و این پایش تا پایان یافتن سفرهای نوروزی مسافران ادامه خواهد داشت.

 

سالاری‌نسب با تأکید بر آمادگی کامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی برای توزیع سوخت در ایام نوروز گفت: هم‌اکنون به‌طور میانگین روزانه ۱۱۵ میلیون لیتر بنزین در کشور به مصرف می‌رسد که پیش‌بینی می‌کنیم این رقم در ایام نوروز ۱۰ تا ۱۲ درصد افزایش یابد.

برچسب: قیمت بنزین ، کارت سوختhttps://jahaneghtesad.com/direct/12969


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |