پنج شنبه 16 آذر، 1402

کدخبر: 9386 20:00:00 1402-08-20
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید خبر داد:

اجرای بیش از ۲۸ هزار پروژه نهضت ملی مسکن در شهر‌های جدید استان تهران

دسته‌بندی: زیربنایی ، مسکن
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید خبر داد:

اجرای بیش از ۲۸ هزار پروژه نهضت ملی مسکن در شهر‌های جدید استان تهران

دسته‌بندی: زیربنایی ، مسکن

جعفری گفت: اجرای بیش از ۲۸ هزار پروژه نهضت ملی مسکن در شهر‌های جدید استان تهران کلید خورده که بخش زیادی از آن‌ها پیشرفت‌ خوبی داشته است.

علیرضا جعفری مدیرعامل شرکت عمران شهر‌های جدید گفت: تعداد واحد‌های فعال در پروژه نهضت ملی مسکن در شهر جدید پرند ۲۳ هزار و ۸۵ واحد است که از این تعداد ۱۸ هزار و ۶۴۴ واحد در قالب نهضت ملی است و ۳ هزار و ۹۴۵ پروژه هم مربوط به واحد‌های فعال اقدام ملی است که به نهضت ملی مسکن الحاق شده است.

 

وی همچنین در خصوص آخرین وضعیت پروژه‌های نهضت ملی مسکن در پردیس هم گفت: در پردیس ۲ هزار و ۴۳ پروژه مسکونی قرار دارد که این واحد‌ها مربوط به پروژه‌هایی بوده که در قالب طرح اقدام ملی مسکن کلید خورده بود.

 

 مدیرعامل شرکت عمران شهر‌های جدید تصریح کرد: در شهر ایوانکی هم ۳ هزار و ۹۳ پروژه در حال اجرا است که تمامی آن‌ها به صورت ویلایی در حال ساخت است که از این تعداد  ۲ هزار و ۶۶۷ پروژه، واحد‌های فعال نهضت ملی و ۴۲۶ واحد هم در قالب اقدام ملی مسکن در حال ساخت است.

 

جعفری بیان کرد:  پروژه‌های نهضت ملی مسکن در شهر‌های جدید به ویژه در تهران  به سرعت درحال اجرا است و امیدوار هستیم تا پایان سال بخش زیادی از پروژه‌های مسکن مهر و همچنین طرح‌های نهضت ملی و اقدام ملی مسکن را به متقاضیان تحویل دهیم.

 

باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب: ساخت مسکن ، نهضت ملی مسکن ، نهضت ملی مسکن در شهر‌های جدید استان تهران ، نهضت ملی مسکن در پردیسhttps://jahaneghtesad.com/direct/9386


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |