یکشنبه 26 فروردین، 1403

کدخبر: 12332 22:00 1402/11/12

پژو پارس با استانداردهای ۸۵ گانه به تولید ادامه می دهد

دسته‌بندی: صنعت و معدن ، خودرو

پژو پارس با استانداردهای ۸۵ گانه به تولید ادامه می دهد

دسته‌بندی: صنعت و معدن ، خودرو

معاون وزیر صمت گفت: با توافقاتی که در سطح دولت انجام شد، از سال آینده خودروی پژو پارس با استانداردهای ۸۵ گانه تولید می‌شود.

منوچهر منطقی در پاسخ به سؤالی درباره سرنوشت تولید خودروهای پارس. توسط ایران‌خودرو و مطالبه متقاضیان این خودرو  اظهار داشت. با توافقاتی که در سطح دولت انجام شد، مقرر شد که تولید پژوپارس متوقف نشود و ادامه یابد.

 

معاون حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت. ‌براساس برنامه‌ریزی‌ انجام شده مقرر شد. ‌خودرو پژوپارس به همه افرادی که در سامانه یکپارچه برای خرید این خودرو ثبت نام کرده‌اند تحویل ‌شود.

 

پژو پارس با استانداردهای ۸۵‌گانه در راه است

وی با بیان اینکه خودرو پژو پارس قیمت مناسبی دارد و مردم آن را می‌پسندند. گفت: بهتر است این قبیل خودروها، به جای توقف تولید به‌روزرسانی شوند. در این راستا از سال آینده خودروی پژو پارس با استانداردهای ۸۵ گانه تولید می‌شود.

 

پیش از این سازمان ملی استاندارد اعلام کرده بود. خودرو پژو پارس که فاقد استانداردهای ۸۵ گانه است بنابراین تا نیمه اسفند امسال مجوز تولید دارد و پس از آن تولید نمی‌شود؛ به دنبال آن ایران خودرو اعلام کرد مجوز استاندارد هر خودرویی صادر نشود خط تولید آن را متوقف می‌کنیم.

 

‌اما اخیرا مدیرعامل ایران‌خودرو اعلام کرد: رایزنی‌ها برای ادامه تولید پژو پارس در سال آینده در حال انجام است و با حمایتی که سازمان ملی استاندارد انجام داده است، پژو پارس تا پایان سال تولید می‌شود.

برچسب: وزیر صمت ، ایران خودرو ، پژو پارس ، استانداردهای ۸۵‌گانهhttps://jahaneghtesad.com/direct/12332


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |