جمعه 01 تیر، 1403

کدخبر: 1193 07:10 1402/01/01
برگزاری بزرگترین رویداد فرهنگی هنری شهرستان خواف با حمایت سیمیدکو

نوروزگاه خواف با حضور پرشور مردم خراسان رضوی برگزار شد

برگزاری بزرگترین رویداد فرهنگی هنری شهرستان خواف با حمایت سیمیدکو

نوروزگاه خواف با حضور پرشور مردم خراسان رضوی برگزار شد

آیین نوروزگاه خواف روز دوشنبه بیست و نهم اسفندماه همزمان با آغاز تعطیلات نوروز در محل بوستان کوهستانی "خواجه یار" این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سیمیدکو، آیین نوروزگاه خواف با حضور گسترده گردشگران و مسافران نوروزی ، یادبود مرحوم "عثمان محمد پرست"، دوتار نواز خوافی برپا شده است.

سید حبیب نوری مدیر روابط عمومی سیمیدکو در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی گفت:

جشن ویژه آغاز نوروز و موسوم به نوروزگاه خواف در سال های گذشته با استقبال مسافران نوروزی، گردشگران و بازدید کنندگان آثار تاریخی جنوب استان خراسان رضوی مواجه شده و ایام عید نوروز را با رنگ و بویی از سنت های کهن و اصیل پیشینیان در آمیخته است.

به همین منظور شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد با رویکرد حمایت از فعالیت های فرهنگی،هنری و مذهبی در این شهرستان با حمایت مادی و معنوی از برگزاری این جشن مردمی اقدام نموده است.

گفتنی است این رویداد بزرگ فرهنگی با همت شهرداری و شورای اسلامی شهر خواف و حمایت  این شرکت صنعتی و  معدنی برگزار شد.

مرکز شهرستان ۱۶۰ هزار نفری خواف با ۱۲۳ کیلومتر مرز مشترک با کشور افغانستان در فاصله ۲۸۷ کیلومتری جنوب شرقی مشهد و جنوب استان خراسان رضوی واقع بوده و شرکت سیمیدکو از مهم‌ترین شرکت های سرمایه گذار در منطقه معدنی سنگان این استان همواره حامی فعالیت های زیست محیطی، فرهنگی، هنری، اجتماعی و مذهبی این شهرستان است.

برچسب: جهان اقتصاد ، شهرداری ، خراسان رضوی ، اخبار روز ، سیمیدکو ، نوروزگاه ، خواف ، آغاز نوروز ، شورای اسلامی شهرhttps://jahaneghtesad.com/direct/1193


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |