سه شنبه 01 فروردین، 1402

کدخبر: 431 10:00:00 1401-11-20
جدیدترین قیمت خودرو در بازار :

منتظر گرانی این خودروها باشید!

دسته‌بندی: بازارچه ، خودرو ، بازار
جدیدترین قیمت خودرو در بازار :

منتظر گرانی این خودروها باشید!

دسته‌بندی: بازارچه ، خودرو ، بازار

قیمت سمند EF۷ در حدود ۵ میلیون تومان افزایش قیمت را تجربه کرد و در بازار ۴۷۰ میلیون قیمت پیدا کرد. دنا اتوماتیک توربوپلاس نیز در حدود ۷۶۰ میلیون تومان به فروش رفت. رانا پانوراما پلاس هم در بازار ۵۲۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرد.

بازار خودرو دیروز تقریبا روز آرامی را سپری کرد و در اغلب خودروها شاهد ثبات قیمت‌ها بودیم. این در شرایطی است که برخی از خودروها ۳ میلیون تومان و برخی نیز ۵ میلیون تومان افزایش قیمت داشتند.

به باور تحلیلگران و فعالان بازار خودرو، دلیل افزایش قیمت خودرو در ماه‌های اخیر، نوسان شدید قیمت دلار بوده و حالا با توجه به این‌کا در روزهای گذشته نوسان قیمتی در بازار ارز با حداقل رسیده، بازار خودرو نیز تل حدی رنگ ثبات را به خود دیده است.

 

اما با وجود این شرایط، به اعتقاد نمایشگاه‌داران، بازار خودرو به نوعی کما در خرید و فروش رفته و خریدار و فروشنده در بازار به حداقل رسیده است.

در این شرایط، آن‌طور که از روند قیمت‌ها در بازار مشاهده می‌شود، پراید ۱۱۱ و پراید ۱۳۱ بدون تغییر قیمت، دیروز در بازار به ترتیب به قیمت ۳۰۰ و ۲۸۵ میلیون تومان به فروش رفت.

این در شرایطی است که قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ بدون تغییر قیمت، ۴۶۵ میلیون تومان به فروش رفت و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ نیز روی قیمت ۵۳۰ میلیون تومان ثابت ماند.

رانا - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

در این میان، گزارش‌ها حاکی از آن است که پژو ۲۰۷ پانوراما در بازار ۶۵۰ میلیون تومان قیمت داشت و تارا دنده‌ای بدون تغییر قیمت، ۶۳۵ میلیون تومان به فروش رفت.

پژو ۲۰۷ دنده‌ای هم در بازار ۶۴۳ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و رشدی ۳ میلیونی را تجربه کرد.

اما بررسی‌ها بیانگر آن است که قیمت سمند EF۷ در حدود ۵ میلیون تومان افزایش قیمت را تجربه کرد و در بازار ۴۷۰ میلیون قیمت پیدا کرد. دنا اتوماتیک توربوپلاس نیز در حدود ۷۶۰ میلیون تومان به فروش رفت. رانا پانوراما پلاس هم در بازار ۵۲۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرد.

از سوی دیگر، تیبا صندوق‌دار SX بنزینی در بازار روی همان قیمت ۳۰۸ میلیون تومان ایستاد و ساینا S دنده‌ای‌ ۳۲۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرد.

این در شرایطی است که قیمت شاهین در حدود ۵ میلیون تومان بالا رفت و ۵۳۰ میلیون تومان شد. قیمت هایما S۷پلاس نیز با رشد ۵ میلیون تومانی در بازار به یک میلیارد و ۳۹۵ میلیون تومان رسید.

منبع: اقتصادصد

برچسب: جهان اقتصاد ، بازار خودرو ، قیمت خودرو ، ساینا ، هایما ، اخبار روز ، تیبا ، رانا ، پژوhttps://jahaneghtesad.com/direct/431
  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |