جمعه 01 تیر، 1403

کدخبر: 7963 13:00 1402/07/10
بیت کوین ماه اکتبر را طوفانی شروع کرد!

قیمت BTC تا کجا افزایش می‌یابد؟

بیت کوین ماه اکتبر را طوفانی شروع کرد!

قیمت BTC تا کجا افزایش می‌یابد؟

قیمت بیت ‌کوین و اتریوم در روز یکم اکتبر و تنها در یک بازه زمانی ۱۵ دقیقه‌ای نزدیک به ۴ درصد افزایش یافت که جرقه‌ای برای پیش‌بینی‌های صعودی برای روزهای باقی‌مانده از ماه اکتبر شد.

 

 

بر اساس داده‌های بازار، قیمت بیت کوین به طور ناگهانی و تنها در ۱۵ دقیقه از ۲۷،۱۰۰ دلار به ۲۸،۰۵۳ دلار افزایش یافت. به همین ترتیب، قیمت اتریوم نیز با یک رشد ۴٫۷ درصدی، به ۱،۷۵۵ دلار رسید.

رشد ناگهانی قیمت‌ها در بازار ارزهای دیجیتال باعث تعجب اکثر افراد جامعه شد و در این میان، بسیاری از تحلیل‌گران گفتند که این حرکت با ورود آپتوبر (Uptober) مطابقت دارد. آپتوبر اصطلاحی است که به صعودی شدن بازار کریپتو در ماه اکتبر اشاره می‌کند. بر اساس داده‌های پلتفرم کوین‌گلس (CoinGlass)، بیت کوین از سال ۲۰۱۳ تاکنون، تنها دو بار بازدهی منفی در ماه اکتبر داشته است.

به دنبال رشد قیمت‌ها، مایکل ون ده پوپه، تحلیل‌گر معروف، نوشت:

 

به آپتوبر خوش آمدید! به سه ماهه چهارم خوش آمدید! به سمت یک سه ماهه عالی پیش می‌رویم، که به طور بالقوه توسط تایید ETFها و رالی قبل از هاوینگ تقویت می‌شود. رالی بالقوه بیت کوین تا ۴۰ هزار دلار منطقی است.

 

بر اساس تجزیه و تحلیل تکنیکال، رشد اخیر قیمت می‌تواند مسیر را برای صعود بیت کوین تا ۳۱ هزار دلار هموار کند. این بدان معناست که سرمایه‌گذاران می‌توانند برای یک افزایش ۱۰ درصدی دیگر از سطوح فعلی آماده شوند. در همین راستا، ali_charts@، تحلیل‌گر معتقد است آخرین باری که شاهد بریک آوتی مانند رشد فعلی بودیم، قیمت BTC تا ۳۱ هزار دلار افزایش یافت.

 

لازم به ذکر است که با این بریک آوت، بیت کوین از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه خود نیز عبور کرده که یک سیگنال صعودی است.

 

در حالی که این رشد قیمت‌ها، باعث خوشحالی بسیاری از اعضای جامعه شده، اما ضرر قابل‌توجهی را برای فروشندگان به همراه داشته است. بر اساس داده‌های کوین‌گلس، بیش از ۷۰ میلیون دلار موقعیت معاملاتی شورت پس از جهش غیرمنتظره بازار کریپتو در اول اکتبر، تنها در دو ساعت لیکویید شد.

رمز ارز نیوز

برچسب: ارز دیجیتال ، رمز ارز ، بیت کوینhttps://jahaneghtesad.com/direct/7963


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |