یکشنبه 13 فروردین، 1402

کدخبر: 746 09:44:00 1401-12-06
سرایت هیجان بازار دلار به بازار سکه

قیمت سکه چشم انتظار حرکت دلار؛ سکه امروز چند؟

دسته‌بندی: ارز ، بازارچه ، بازار سرمایه
سرایت هیجان بازار دلار به بازار سکه

قیمت سکه چشم انتظار حرکت دلار؛ سکه امروز چند؟

دسته‌بندی: ارز ، بازارچه ، بازار سرمایه

سکه بازان بیشتر از هر زمان دیگری نوسانات افزایشی بازار ارز را زیر نظر گرفته اند و بدون توجه به نرخ دلار مبادله حرکت خود را بر اساس جوسازی های دلار آزاد تعیین می کنند.

 قیمت سکه روز دوشنبه ۱ اسفند تا یک قدمی کانال ۳۰ میلیون تومان بالا رفت اما روز سه شنبه ۲ اسفند تا محدوده ۲۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان‌ پایین آمد.

هیجان قیمت دلار در بازار سکه

در دو روز پایانی هفته قبل فضای هیجانی بازار دلار به بازار سکه سرایت کرد. طبق سایت اتحادیه طلا و ارز، فلز گران بهای داخلی در روز پنجشنبه تا نزدیک مرز ۳۱میلیون تومان رفته بود.

نکته قابل توجه حباب سکه امامی بود که به بالای ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده بود.از نگاه تحلیلگران چنین حبابی در واقع نشان دهنده روند هیجانی بازار است.

پیش بینی قیمت سکه امروز

به نظر می رسد سکه بازان بیشتر از هر زمان دیگری نوسانات افزایشی بازار ارز را زیر نظر گرفته اند و بدون توجه به نرخ دلار مبادله حرکت خود را بر اساس جوسازی های دلار آزاد تعیین می کنند.

به نظر می رسد امروز شنبه ۶ اسفند سکه بازان بیشتر به روند قیمت دلار دقت خواهند کرد. برخی از کانال ها و سایت ها در روز گذشته با وجود تعطیلی بر طبل گران شدن دلار کوبیدند و مدعی بودند در بازار پشت خطی، دلار رشد قیمت را به ثبت رسانده بود.

جوسازی فردایی های دلار در روزی جاری ممکن است مانند ۲ روز قبل به بازار فلز گران بهای داخلی نیز سرایت کند. تحلیل گران فنی باور دارند در صورتی که نرخ دلار از مسیر افزایشی عقب نشینی کند، سکه امامی به سرعت در مسیر نزولی قرار خواهد گرفت و حتی ممکن است که مرز 30 میلیون تومان را از دست بدهد.  

 

منبع: اقتصادنیوز

برچسب: جهان اقتصاد ، دلار ، ارز ، بازار ارز ، قیمت سکه ، قیمت دلار ، سکه ، اخبار روز ، دلار فردایی ، پیش بینی قیمت سکهhttps://jahaneghtesad.com/direct/746
  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |