پنج شنبه 06 مهر، 1402

کدخبر: 3526 18:00:00 1402-03-16
افت 3 درصدی اتریوم

سقوط بیت کوین به کانال ۲۵۰۰۰ دلار

دسته‌بندی: ارز
افت 3 درصدی اتریوم

سقوط بیت کوین به کانال ۲۵۰۰۰ دلار

دسته‌بندی: ارز

بیت کوین با افت نسبتا سنگینی که امروز داشته، وارد کانال 25000 دلار شده و اتریوم هم فاصله زیادی با از دست دادن کانال 1800 دلار ندارد.

جو بازار ارزهای دیجیتال امروز منفی است. اکثر نمادها امروز با کاهش قیمت مواجه بوده اند و فشار فروش نسبتا زیادی در بازار دیده می شود.

بیت کوین امروز با کاهش قیمت 4 درصدی، هم اکنون در حدود نرخ 25700 دلار معامله می شود و نسبت به هفته گذشته که در کانال 27 هزار دلار قرار داشت، افت نسبتا سنگینی را پشت سر گذاشته است.

بیت کوین در مقیاس هفتگی افت 8 درصدی داشته و در مقیاس ماهانه نیز 12 درصد افت کرده این میزان، برای بزرگ ترین نماد بازار رقم قابل توجهی است.

با افت امروز، ارزش بازار بیت کوین به کمتر از 500 میلیارد دلار رسیده و هم اکنون عدد 498 میلیارد دلار را نمایش می دهد. ارزش معاملات نیز طی شبانه روز گذشته 20 میلیارد دلار بوده است.

افت 3 درصدی اتریوم

اتریوم امروز افت کمتری نسبت به بیت کوین داشته و با کاهش قیمت 3 درصدی، در حدود نرخ 1815 دلار معامله می شود. این آلت کوین در مقیاس هفتگی و ماهانه وضعیت بهتری نسبت به بیت کوین دارد و طی هفته گذشته 5 درصد کاهش قیمت داشته  و در مقیاس ماهانه نیز افت 6 درصدی را نمایش می دهد.

ارزش بازار اتریوم هم اکنون 217 میلیارد دلار است و ارزش معاملات آن نیز طی شبانه روز گذشته از مرز 8 میلیارد دلار عبور کرده است.

سقوط 16 درصدی سندباکس

امروز از آن روزهای بد بازار است که در فهرست 50 ارز برتر بازار، حتی یک نماد نیز رشد قیمت نداشته. آلت کوین ها امروز به طور دسته جمعی منفی بوده اند و فشار فروش شدیدی در آن ها مشاهده می شود.

بیشترین کاهش قیمت امروز را سندباکس داشته که سقوط 16 درصدی را تجربه می کند. مابقی آلت کوین ها افت یک رقمی را نمایش می دهند اما همین افت های یک رقمی هم قابل توجه است.

نیر پروتکل با افت 9 درصدی، دومین نماد با بیشترین افت روزانه محسوب می شود. فایل کوین، آپتوس، الگوراند، اینترنت کامپیوتر و سولانا نیز نمادهایی هستند که بین 8 الی 9 درصد کاهش قیمت داشته اند.

نمادهای منفی 7 درصدی امروز هم BNB، پالیگان، EOS و دوج کوین هستند. مابقی آلت کوین ها افت کمتر از 7 درصد را ثبت کرده اند.

کاهش چشمگیر ارزش بازار

با توجه به سقوط سنگین بازار در روز جاری، ارزش کل بازار با کاهش 3.6 درصدی مواجه شده و به رقم 1.09 تریلیون دلار رسیده است. اما ارزش بازار نسبت به دیروز 63 درصد رشد کرده و عدد 45 میلیارد دلار را نمایش می دهد.

ارزش معاملات دیفای طی شبانه روز گذشته 3.3 میلیارد دلار بوده و معاملات استیبل کوین ها نیز 42 میلیارد دلار بوده است.

 

منبع: اقتصاد نیوز

 

 

 

برچسب: ارز دیجیتال ، رمز ارز ، اخبار روز، جهان اقتصاد ، قیمت روز ، قیمت ارز دیجیتال ، سقوط قیمتhttps://jahaneghtesad.com/direct/3526

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |