پنج شنبه 06 مهر، 1402

کدخبر: 3538 21:06:00 1402-03-16

جزیره امسال خاموشی نخواهد داشت!

دسته‌بندی: استان‌ها ، انرژی

جزیره امسال خاموشی نخواهد داشت!

دسته‌بندی: استان‌ها ، انرژی

مهندس ابراهیم حکیمی سرپرست شرکت سرمایه‌گذاری برق و انرژی غدیر، امروز (سه‌شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲) با سفر به استان هرمزگان و جزیره ابوموسی، ضمن بازدید از نیروگاه کوچک مقیاس ابوموسی، سرپرست شرکت غدیرانرژی هامون ابوموسی را معرفی کرد.

 در این نشست که با حضور فرماندار ابوموسی و مهندس خلیل نژاد معاون اجرایی شرکت سرمایه‌گذاری برق و انرژی غدیر برگزار شد، مهندس حکیمی در سخنانی، خواستار برنامه‌ریزی و مساعدت مسئولان برای تامین مطالبات نیروگاه در سال ۱۴۰۱ و دو ماه نخست ۱۴۰۲ و نیز اتخاذ یک راهکار و روش اجرایی مناسب برای تامین نقدینگی جهت تولید مستمر و پایدار برق مورد نیاز جزیره شد و اظهار داشت: نیروگاه ابوموسی هم‌اکنون در شرایط بسیار خوبی فعالیت می‌کند و با حداکثر توان تولید  تولید برق، پاسخگوی نیاز جزیره ابوموسی در پیک تابستان امسال خواهد بود. 

وی تصریح کرد: شرکت سرمایه‌گذاری برق و انرژی غدیر تمام تلاش خود را برای استمرار تولید برق در جزیره بکار می‌گیرد و در صورت همراهی و مساعدت دستگاههای مسئول، در طول تابستان امسال نیز مشکل خاموشی در این جزیره نخواهیم داشت.

همچنین، فرماندار ابوموسی نیز ضمن تشکر از شرکت سرمایه‌گذاری برق و انرژی غدیر و شرکت غدیرانرژی هامون ابوموسی برای تامین برق پایدار جزیره، نسبت به پیگیری مشکلات نیروگاه از طریق مراجع استانی و ملی برای مطالبات انباشته و جاری آن، قول مساعد داد.

در پایان این نشست، ضمن تشکر از تلاش‌های مهندس مجتبی مرادی قادی مدیرعامل سابق شرکت غدیرانرژی هامون ابوموسی، «مهندس فرشاد عروجی» به عنوان سرپرست این شرکت معرفی شد.

برچسب: جهان اقتصاد ، انرژی ، برق ، نیروگاه ، خاموشی ، اخبار روز ، ابوموسیhttps://jahaneghtesad.com/direct/3538

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |