پنج شنبه 31 خرداد، 1403

کدخبر: 9702 06:45 1402/08/29

خبر خوش سازمان بازنشستگی از نسخه جدید نرم افزار صبا

دسته‌بندی: جامعه

خبر خوش سازمان بازنشستگی از نسخه جدید نرم افزار صبا

دسته‌بندی: جامعه

نسخه جدید نرم افزار صبا ویژه بازنشستگان کشوری با قالب و امکانات جدید منتشر شد/امکان احراز هویت “بازنشستگان خارج از کشور” در نسخه جدید صبااپ

«وحید غلامرضایی» در گفت و گو با خبرنگار اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، با اعلام این خبر گفت: در راستای اجرای برنامه های عملیاتی صندوق بازنشستگی کشوری و به منظور ارائه خدمات برخط از طریق فناوری های مبتنی بر گوشی های هوشمند، آخرین نسخه نرم افزار این صندوق با نام «صبا» بروزرسانی و منتشر شده است.

 

امکان احراز هویت بازنشستگان خارج از کشور در نرم افزار صبا

غلامرضایی با اشاره به تفاوت های اصلی نسخه جدید «صبا» اظهار داشت: در نسخه جدید که در قالبی متناسب با شرایط استفاده بازنشستگان عزیز طراحی شده، امکانات مختلفی درنظر گرفته شده که از مهم ترین آن ها «احراز هویت بازنشستگان خارج از کشور» به صورت برخط است که با دریافت مستقیم عکس و فیلم از بازنشسته انجام می شود و فعالسازی این بخش از طریق ایمیل فرد بازنشسته صورت می گیرد.

 

او یادآور شد: با فعال شدن این امکان در نرم افزار صبا، بازنشستگان خارج از کشور دیگر نیازی نیست به دلیل تفاوت ساعت با ایران، حتما در ساعت بخصوصی از طریق اسکایپ احراز هویت شوند. تنها کافی است که عکس و فیلم مورد نیاز را طبق دستورالعمل نرم افزار تهیه و ارسال کنند تا احراز هویت توسط کارشناسان صندوق بازنشستگی کشوری صورت گیرد.

 

ذخیره سازی حکم و فیش حقوق در نرم افزار جدید

وی همچنین اضافه کرد: خدمات رفاهی، دریافت فیش و حکم بازنشستگی، آرشیو سوابق فیش و حکم و امکان ذخیره سازی آن در نرم افزار، پیام های اختصاصی اپلیکیشن به منظور خبررسانی آنی به استفاده کنندگان از صبااپ، ثبت نام و استعلام انواع تسهیلات مالی صندوق بازنشستگی کشوری، استعلام و درخواست صدور و ابطال گواهی کسر از حقوق، نظرسنجی در خصوص طرح ها، رویدادها، خدمات، جشنواره ها و سایر فعالیت ها و اقدامات صندوق از دیگر کارکردها و امکانات نسخه جدید این نرم افزار است.

 

ایجاد کانال های تعاملی و بهبود فرآیند اطلاع رسانی

مدیرکل برنامه ریزی و تحول سازمانی صندوق بازنشستگی کشوری تصریح کرد: در نسخه جدید، علاوه بر امکان پخش زنده تلویزیون، کانال های تعاملی جهت اطلاع رسانی فعالیت ها نظیر تالیفات بازنشستگان اهل قلم در کانالی با عنوان «کتاب_باز» یا پادکست های رادیو صبا در کانالی با عنوان «رادیو به وقت بازنشستگی» درنظر گرفته شده و کانالهای دیگری نیز با توجه به نیاز بازنشستگان عزیز بزودی ایجاد و قابل استفاده خواهد شد.

 

وی افزود: این کانال های تعاملی امکان درج نظر، پسندیدن پست ها یا شنیدن و مشاهده برخط رسانه های تولید شده را دارد که مشابه با شبکه های اجتماعی است.

 

ایجاد ارتباط مستقیم با مرکز ۲۵۰۰ و ثبت درخواست بازنشستگان

به گفته او، ثبت درخواست های بازنشستگان به منظور پاسخگویی توسط مرکز پاسخگویی به ذینفعان و تماس مستقیم با مرکز ۲۵۰۰ و همچنین گفتگوی آنلاین جهت برطرف نمودن اشکالات شیوه استفاده از نرم افزار صبااپ از جمله سایر بخش های نسخه جدید نرم افزار است.

 

غلامرضایی همچنین تاکید کرد که بخش گفتگوی آنلاین نرم افزار صبا در راستای پاسخ به پرسش های استفاده کنندگان از نرم افزار راه اندازی شده و سایر درخواست ها و پرسش های حوزه بازنشستگی از طریق منوی درخواست خدمت پاسخ داده می شود.

 

گفتنی است، نسخه جدید نرم افزار صبا از طریق بخش اعلانات نسخه قدیمی، کافه بازار و گوگل پلی و نسخه وب قابل دریافت و استفاده است.

 

اندیشه معاصر

برچسب: سازمان بازنشستگی ، نرم افزار صباhttps://jahaneghtesad.com/direct/9702


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |