دوشنبه 03 اردیبهشت، 1403

کدخبر: 13315 09:20 1402/12/13
همگام با ملت غیور ایران

حماسه حضور تلاشگران ذوب آهن اصفهان در انتخابات

دسته‌بندی: استان‌ها
همگام با ملت غیور ایران

حماسه حضور تلاشگران ذوب آهن اصفهان در انتخابات

دسته‌بندی: استان‌ها

تلاشگران و مسئولین ذوب آهن اصفهان از جمله مسعود باباخانی مدیر حوزه مدیرعامل و تعاملات منطقه‌ای ، سرهنگ فرهمند فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان و نیما نکیسا مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب‌آهن همگام با قشرهای مختلف مردم در انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی حضور یافتند.

تلاشگران و مسئولین ذوب آهن اصفهان از جمله مسعود باباخانی مدیر حوزه مدیرعامل و تعاملات منطقه‌ای ، سرهنگ فرهمند فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان  و نیما نکیسا مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب‌آهن همگام با قشرهای مختلف مردم در انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی حضور یافتند.

 مدیر حوزه مدیرعامل و تعاملات منطقه ای ضمن حضور پای صندوق اخذ رای در مسجد آیت الله دستغیب واقع در بخش کوره بلند این مجتمع عظیم صنعتی، حضور پرشور تلاشگران ذوب آهن اصفهان در انتخابات را نشان دهنده روحیه ولایت مداری و میهن دوستی آنها دانست.

مسعود باباخانی افزود :  مطابق بیانات مقام معظم رهبری،( امروز چشم بسیاری از مردم دنیا، چه آحاد مردم و چه افراد سیاسی و صاحبان جایگاه‌های معتبر ملی و سیاسی، به ایران است ). لذا حضور حماسی مردم در انتخابات بار دیگر ناامیدی دشمن را در پی دارد.

وی برگزاری انتخابات های متعدد پس از پیروزی انقلاب اسلامی را ، ثمره مجاهدت های امام راحل و مردم سربلند ایران در مبارزه با رژیم طاغوت دانست و افزود: امروز مشارکت مردم در انتخابات بزرگترین تضمین کننده جمهوریت نظام مقدس اسلامی است و  همانطور که بنیانگذار کبیر انقلاب تاکید فرمودند ، جمهوری اسلامی نه یک کلمه زیاد و نه یک کلمه کم ، مقصود این ملت است .

مدیر حوزه مدیرعامل و تعاملات منطقه ای ذوب آهن افزود ؛ تلاشگران این مجتمع عظیم صنعتی همانطور که در عرصه صنعت با پیروی از رهنمود رهبر انقلاب، در راستای افزایش تولید و پروژه های دانش بنیان گام بر می دارند ، در عرصه های حساس و حیاتی کشور همچون انتخابات نیز همپای ملت غیور ایران حماسه آفرینی می کنند .

نیما نکیسا مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان نیز گفت : حضور پرشور تلاشگران ذوب آهن در انتخابات جلوه ای از اقتدار نظام است، چنین ملتی به راحتی و سریع تر از حد انتظار به هدف ها و آرمان های متعالی و چشم اندازهای آینده خود خواهد رسید، تلاشگران ذوب آهن اصفهان همانطور که در عرصه صنعت با تلاش شبانه روزی، در راستای افزایش تولید و بهره وری گام بر می دارند ، در عرصه های حساس و حیاتی کشور همچون انتخابات نیز همپای ملت غیور و عزیز ایران حماسه آفرینی می کنند .

روح ا.‌‌.. صالحی مدیر خدمات و امور رفاهی گفت :حضور آگاهانه کارکنان ذوب آهن و خانواده های آنان همگام با سایر اقشار مردم در عرصه انتخابات ۱۱ اسفندماه نمادی از پایبندی و وفاداری کارکنان به آرمان‌های نظام و انقلاب به شمار می رود. در این عرصه که تلاش دشمن کمرنگ جلوه دادن مشارکت مردم در انتخابات است، مردم کاری می کنند که بازهم دشمنان در محاسبات خود دچار اشتباه شده و ناامیدتر از همیشه شوند.

سعید رضایی فورمن کوره بلند و فرمانده پایگاه بسیج شهید دستغیب گفت: شرکت در انتخابات یک وظیفه شرعی و الهی است و هر رای مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنان این مرز و بوم است .حضور گسترده در انتخابات دشمن را مایوس می کند و از مواضع خود نسبت به نظام جمهوری اسلامی عقب نشینی می‌کند و نقشه ها و تحریم های ظالمانه ای را که بر علیه کشور ما تدارک دیده است نقش برآب می بیند لذا نمی‌تواند توطئه ها و برنامه‌هایش را عملی سازد.

جواد آقایی از قسمت برق کوره بلند گفت : حضور در پای صندوق های رای یک تکلیف و وظیفه الهی است .ما با رای خودمان می توانیم نماینده اصلح ، کارآمد و توانمند، متعهد و دلسوز را به مجلس بفرستیم و در شکل گیری ایرانی قوی سهیم باشیم و از این طریق در ایرانی آباد و آزاد و توسعه کشور خود سهیم باشیم و دشمنان قسم خورده انقلاب را مایوس و ناامید نماییم.

خدابخش صالحی سده گفت: با شرکت در انتخابات ایرانی آبادتر و آزادتر با رای من و شما شکل میگیرد.  دشمن مایوس و ناامید با نقشه های شوم و شکست خورده مواجهه می شود. ما با شرکت در انتخابات سرنوشت و آینده کشور را با ایرانی قوی می سازیم.

علی شمس گفت : رای ما به منزله پشتیبانی از ولایت فقیه و ساختن ایرانی آباد و قوی و سربلند می باشد. از همه همکاران ذوب آهنی خود میخواهم که در انتخابات شرکت نمایند و با این انتخاب خود افراد مومن و اصلح را راهی مجلس کنند.دشمنان این انقلاب از مدت ها قبل با یاوه گویی های خود می خواستند مردم را از شرکت در انتخابات ناامید نمایند که همیشه به لطف خدا و فرمایشات مقام معظم رهبری مایوس و ناامید می شوند.

 

 

برچسب: انتخابات ، ذوب آهن اصفهان ، اصفهانhttps://jahaneghtesad.com/direct/13315


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |