پنج شنبه 31 خرداد، 1403

کدخبر: 15826 02:30 1403/02/30

حضور فولاد مبارکه در «سومین همایش و نمایشگاه معدنکاری دیجیتال»

دسته‌بندی: صنعت و معدن

حضور فولاد مبارکه در «سومین همایش و نمایشگاه معدنکاری دیجیتال»

دسته‌بندی: صنعت و معدن

گروه فولاد مبارکه در دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی و در بخش «سومین همایش و نمایشگاه معدنکاری دیجیتال» حضور می‌یابد.

دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی که شامل چهاردهمین همایش و نمایشگاه چشم‌انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران با نگاهی به بازار، ششمین همایش و نمایشگاه چشم‌انداز صنایع فلزات غیرآهنی ایران و فناوری‌های وابسته با نگاهی به تولید و بازار و سومین همایش و نمایشگاه معدنکاری دیجیتال از روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت‌ماه الی پنجشنبه ۳ خرداد ماه ۱۴۰۳ در تهران، هتل المپیک برگزار می‌شود.

 

گروه فولاد مبارکه نیز در این رویداد جامع معدن و صنایع معدنی و در بخش «سومین همایش و نمایشگاه معدنکاری دیجیتال» با نمایش دستاورد‌ها و محصولات خود در سالن B۱ میزبان بازدیدکنندگان و شرکت‌کنندگان در این همایش است.

 

گفتنی است شرکت فولاد خوزستان، شرکت فولاد اکسین خوزستان، مجتمع فولاد خراسان، شرکت جهان فولاد سیرجان، شرکت فولاد کاوه جنوب کیش، شرکت فولاد آلیاژی پاسارگاد، شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر و … از دیگر شرکت کنندگان در این رویداد تخصصی هستند.

 

شرکت‌کنندگان و علاقمندان می‌توانند با حضور در این رویداد جامع ضمن اطلاع از فرصت‌ها و چالش‌ها و به‌روزترین تحولات این حوزه‌ها، از نمایشگاه بزرگ این رویداد نیز بازدید کنند. هدف از برگزاری چنین رویدادی، ایجاد فرصتی ارزشمند جهت تبادل اطلاعات بین بازیگران اصلی حوزه معدن و صنایع معدنی اعم از دولت، بخش خصوصی و انجمن‌های تخصصی داخلی و بین‌المللی است. امید است با همکاری همه دست اندرکاران این حوزه بتوان به این هدف نائل آمد.

حضور فولاد مبارکه در «سومین همایش و نمایشگاه معدنکاری دیجیتال»

برچسب: فولاد مبارکه ، همایش و نمایشگاه چشم‌انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران ، همایش و نمایشگاه معدنکاری دیجیتالhttps://jahaneghtesad.com/direct/15826


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |