دوشنبه 31 اردیبهشت، 1403

کدخبر: 8477 17:30 1402/07/25

جزییات تازه از قتل داریوش مهرجویی و همسرش

دسته‌بندی: جامعه ، حوادث

جزییات تازه از قتل داریوش مهرجویی و همسرش

دسته‌بندی: جامعه ، حوادث

داریوش مهرجویی و همسرش شنبه شب در ویلای شخصی شان به قتل رسیدند، پلیس درحال پیگیری پرونده است و چند مظنون بازداشت شده است. در ادامه خبری جدید از قتل این کارگردان بزرگ را میخوانید.

شنبه شب داریوش مهرجویی کارگردان و همسرش وحیده محمدی فر در ویلای شخصی خودشان در کرج به قتل رسیدند. پلیس در حال پیگیری قتل داریوش مهرجویی و هسرش می باشد. تاکنون چند مظنون بازداشت شده اند. 

 

 یک منبع آگاه ضمن اشاره به دستگیری چند متهم پرونده قتل داریوش مهرجویی و همسرش، از دستگیری باغبان این خانواده خبر داد.

 

همچنین بخشی از گفت‌وگوی منتشر نشده از وحیده محمدی‌فر(همسر مهرجویی)  منتشر شده که مرحوم محمدی‌فر در آن، اشاره مهمی هم به ماجرای باغبان داشته است.

 

محمدی‌فر گفته:

قبلا خودمان «باغبانی» داشتیم که از ما سرقت کرد. بعداً متوجه شدیم که هم باغبان ما بوده و هم باغبان همسایه کناری ما. او را تحویل پلیس دادیم، اما همسایه کناری ما باغبان را بخشید و او آزاد شد. با توجه به اینکه برادر او دزد و همدستش هم بود به ما اطلاع دادند که باید او را پیدا کنیم و تحویل پلیس بدهیم. برادر باغبان ما در این شهرک کار می‌کند چرا باید خیلی راحت برای خودش آزاد باشد. ما اینجا از دست این افراد خیلی مصیبت کشیدیم، اما در مورد سنتور و یک‌سری وسایلی که فقط یک هنرمند ارزش آن را می‌تواند درک کند، باید گفت که به سرقت رفته و سرقت هم کار خودی بوده است. البته وکیل‌مان آقای سروری پیگیر آن است، اما قرار شده ما به طرف نگوییم تا از او بازجویی کنند.

 

اعتماد

برچسب: قتل ، داریوش مهرجوییhttps://jahaneghtesad.com/direct/8477


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |