یکشنبه 27 خرداد، 1403

کدخبر: 10254 07:00 1402/09/14

ثبت رکورد جدید حمل روزانه گندله در فولاد سنگان

ثبت رکورد جدید حمل روزانه گندله در فولاد سنگان

این شرکت در هفتم آذر ماه توانست حدود 7 هزار 960 تن محصول گندله را از سایت حمل کند و رکورد جدیدی را به ثبت برساند.

به گزارش جهان اقتصاد و به نقل از  روابط عمومی فولاد سنگان مرتضی ملکی، رئیس واحد حمل و نقل صنعتی فولاد سنگان در خصوص رکوردهای روزانه ریلی و جاده ای و همچنین رکورد کلی حمل شرکت فولاد سنگان در 8 ماهه امسال گفت:

 

در حوزه جاده ای این شرکت در هفتم آذر ماه توانست حدود 7 هزار 960 تن محصول گندله را از سایت حمل کند و رکورد جدیدی را به ثبت برساند. همچنین فولاد سنگان در این روز 14 هزار 635 تن گندله در حوزه ریلی بارگیری داشته است و لذا در مجموع این شرکت توانست با جابجایی 22 هزار و 595 تن محصول، رکورد روزانه حمل را به ثبت برساند .

 

ملکی افزود: رکورد قبلی در حمل جاده ای به تاریخ 26 تیر و به میزان 7043 تن بوده اما در حوزه ریلی رکورد قبلی به تاریخ 17 فروردین باز می گردد که شرکت توانست 14 هزار 415 تن را از مسیر ریلی جابجا نماید.

 

لازم به یادآوری است، رکورد حمل روزانه قبلی نیز در تاریخ هفتم مرداد به میزان 18 هزار و 470 تن بوده است .

 

ملکی دلایل ثبت رکوردهای مذکور را این چنین توضیح داد و افزود : در حوزه ریلی افزایش تعداد خطوط توانست ما را به این رکورد برساند و همچنین در حوزه جاده ای افزایش مکانیزم های بارگیری و همین طور تنوع مکانیزم های بارگیری، فولاد سنگان را به سمت این هدف سوق داده و رکوردهای جدید را رقم زده است.

 

وی ادامه داد: این شرایط توسط کارکنان واحد بازرگانی و مجموعه فروش در معاونت بازرگانی محقق شد و مجموعه حمل و نقل صنعتی در معاونت بهره برداری توانست این رکوردها را به ثبت برساند و امیدواریم با تداوم همین روند تا پایان سال شاهد رکوردهای جدیدتری باشیم.

برچسب: فولاد سنگان ، حمل روزانه گندله ، رکورد حمل شرکت فولاد سنگان ، رکوردهای روزانه ریلی و جاده ای فولاد سنگانhttps://jahaneghtesad.com/direct/10254


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |