جمعه 24 فروردین، 1403

کدخبر: 1044 16:25 1401/12/20

تندیس و لوح زرین نوآوری برتر کشور به فولاد خوزستان تعلق گرفت

دسته‌بندی: صنایع مادر ، فناوری

تندیس و لوح زرین نوآوری برتر کشور به فولاد خوزستان تعلق گرفت

دسته‌بندی: صنایع مادر ، فناوری

در هفتمین جشنواره نوآوری برتر ایرانی، تندیس و لوح زرین برترین نوآوری کشور به فولاد خوزستان تعلق گرفت.

 به گزارش روابط‌عمومی فولاد خوزستان، تندیس زرین  هفتمین جشنواره نوآوری برتر ایرانی، از سوی دانشگاه شریف به فولاد خوزستان اهدا شد.

در این جشنواره که معتبرترین جشنواره کشور در زمینه نوآوری است و با محوریت دانشگاه صنعتی شریف سالانه برگزار می‌شود، شرکت‌های ایرانی با معیارهای استاندارد نوآوری ارزیابی می‌شوند. 

مدیریت تحقیقات، فناوری و بهینه‌سازی شرکت فولاد خوزستان، موفق شد با امتیاز ممتاز تندیس زرین سال ۱۴۰۱ را با ارائه پروژه دستگاه اندازه‌گیری میزان آهن کل در آهن اسفنجی کسب نماید.

دستگاه اندازه‌گیری میزان آهن کل در آهن اسفنجی برای اولین بار در جهان با همکاری یک شرکت دانش‌بنیان، مدیریت و کارکنان آزمایشگاه با محوریت مدیریت و کارکنان تحقیقات، فناوری و بهینه سازی فولاد خوزستان ساخته شده و مشابه خارجی ندارد. دستگاه اندازه‌گیری آهن کل به منظور اندازه‌گیری میزان آهن کل و فلزی در آهن اسفنجی تولیدی در فرآیند احیاء مستقیم طراحی و ساخته شده است. 

گفتنی است، پیش از این در چهارمین جشنواره نوآوری که در اسفند ماه سال ۱۳۹۹ برگزارشد، دستگاه جمع‌آوری گازهای مبرد از واحد تهویه و تبرید فولاد خوزستان، تندیس زرین را از آن خود کرده بود.

برچسب: جهان اقتصاد ، آهن اسفنجی ، دانش بنیان ، فناوری ، بهینه سازی ، اخبار روز ، شرکت فولاد خوزستان ، تندیس زرینhttps://jahaneghtesad.com/direct/1044


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |