یکشنبه 27 خرداد، 1403

کدخبر: 1207 08:25 1402/01/02
دستیابی به رکورد تاریخی تولید به طور همزمان در سه کارخانه سیمیدکو

بازیابی و احیا بیش از دو میلیون مترمکعب آب در سیمیدکو

دسته‌بندی: صنعت و معدن ، انرژی ، آب و برق
دستیابی به رکورد تاریخی تولید به طور همزمان در سه کارخانه سیمیدکو

بازیابی و احیا بیش از دو میلیون مترمکعب آب در سیمیدکو

دسته‌بندی: صنعت و معدن ، انرژی ، آب و برق

رکورد تولید سالانه در سه کارخانه سنگ شکن و خردایش سنگ، کنسانتره سازی و همچنین فیلتراسیون و آبگیری از باطله این شرکت همزمان با آغاز سال نو شکسته شد.

به گزارش روابط عمومی سیمیدکو، محمد مدنی فر مدیرعامل سیمیدکو ضمن تبریک سال نو گفت:

تلاشگران عرصه تولید در شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد با همت خود توانستند همزمان با آغاز سال نو، از رکورد قبلی تولید سالانه سه کارخانه سنگ شکن، کنسانتره سازی و فیلتراسیون عبور کرده و به رکورد تاریخی جدید دست یابند.

مدنی فر کسب این میزان تولید بطور همزمان در سه کارخانه این شرکت علی رغم محدودیت های شدید ناشی از قطع برق و گاز صنایع فولادی و بیش از ظرفیت اسمی کارخانجات این شرکت را قابل تقدیر توصیف کرد و افزود:

بازیابی و احیا قریب هشتاد درصد آب مصرفی در کنسانتره سازی یکی دیگر از موفقیت های ارزشمند خانواده سیمیدکو بود که در سال گذشته رقم خورد.

موفقیت ارزشمندی که موجب شد از هدر رفت بیش از دو میلیون مترمکعب آب جلوگیری شود.

مدیرعامل سیمیدکو از محقق شدن نود درصدی برنامه تولید در کارخانه سنگ شکن و خردایش سنگ سیمیدکو خبر داد و افزود:

میزان تولید در این کارخانه در پایان سال ۱۴۰۱ به ۴,۵۱۲,۹۸۲ تن رسید که با افزایش ۲/۶ درصدی نسبت به رکورد تولید سالانه قبل انجامید.

همچنین با افزایش ۲/۶ درصدی نسبت به رکورد سال ۱۳۹۹ میزان تولید کنسانتره در این مجتمع صنعتی و معدنی به ۲,۵۸۳,۰۳۰ تن رسید که ۳/۳ درصد افزایش نسبت به ظرفیت اسمی کارخانه افزایش داشته است.

و این مهم درحالی به دست آمد که علی رغم مشکلات و محدودیت های تامین انرژی، سیمیدکو همچنان به عنوان بزرگترین تولید کننده کنسانتره در منطقه معدنی سنگان رکورد دار بیشترین میزان تولید کنسانتره در این منطقه است.

مدیرعامل سیمیدکو همچنین از تحقق ۹۹ درصدی برنامه تولید و احیا آب در کارخانه فیلتراسیون و آبگیری از باطله این شرکت خبر داد و افزود:

با افزایش ۱۲ درصدی بازیابی آب نسبت به سال گذشته و تولید ۲۴۵,۳۳۷ متر مکعب بیش از ظرفیت اسمی کارخانه به رکورد 

۲,۲۴۵,۳۳۷ مترمکعب بازیابی آب رسیده و از هدر رفت آب به همین میزان جلوگیری شده است.

برچسب: جهان اقتصاد ، اخبار روز ، سیمیدکو ، محمد مدنی فر ، بازیابی ، احیای آب ، کنسانتره سازی ، فیلتراسیون ، آبگیریhttps://jahaneghtesad.com/direct/1207


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |