سه شنبه 01 خرداد، 1403

کدخبر: 12567 13:50 1402/11/21

افزوده شدن بیش از 127 هزار مشترک جدید به شبکه گاز استان اصفهان در دولت سیزدهم

افزوده شدن بیش از 127 هزار مشترک جدید به شبکه گاز استان اصفهان در دولت سیزدهم

از زمان آغاز به کار دولت سیزدهم تاکنون، بیش از 127 هزار مشترک جدید به شبکه گاز استان اضافه شدند؛ به این ترتیب در حال حاضر مجموعاً 114 شهر و بیش از 1500 روستای استان اصفهان از نعمت گاز بهره‌مند هستند.

به گزارش جهان اقتصاد وبه نقل ازروابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، ابوالقاسم عسکری، مدیرعامل این شرکت با اعلام این خبر، در تشریح عملکرد شرکت ملی گاز ایران از زمان آغاز به کار دولت سیزدهم تاکنون، گفت: طی 2 سال و نیم گذشته در مجموع بیش از 127 هزار مشترک جدید در استان از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شدند که از این تعداد، بیش از 110 هزار مشترک ساکن شهرها و بیش از 17 هزار مشترک ساکن روستاهای استان اصفهان هستند.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان افزود: در این مدت، با تلاش‌های انجام شده، 1380 کیلومتر شبکه و خطوط تغذیه نیز در سطح استان اصفهان اجرا شده است.

 

عسکری با اشاره به توجه ویژه به طبقه محروم جامعه در دولت سیزدهم گفت: در این راستا و با هدف حمایت از جامعه روستایی کشور و تقویت روستاهای محروم، به 10 روستا گازرسانی شد. همچنین به منظور مهار تورم و رشد تولید به بیش از 13 هزار واحد تولیدی و صنعتی استان گازرسانی شده است.

وی افزود: این شرکت همچنین در راستای اجرای سیاست هدفمندی یارانه‌ها و مسئولیت‌های اجتماعی خود، حدود 100 هزار مددجو کمیته امداد و بهزیستی را که در چارچوب الگوی مصرف بهینه قرار داشتند، از پرداخت گازبها معاف کرده است.

 

عسکری در رابطه با اجرای سیاست‌های بهینه‌سازی مصرف و اندازه‌گیری دقیق گفت: در این مدت در ایستگاه‌های گاز استان اصفهان بیش از 40 دستگاه فلومتر پیشرفته آلتراسونیک با دقت اندازه‌گیری بسیار بالا  نصب شده و در حال حاضر این شرکت بیشترین تعداد نصب این نوع کنتور را در بین 31 شرکت گاز استانی به خود اختصاص داده است.

 

وی با تأکید بر این‌که این شرکت یکی از رتبه‌های برتر درخصوص بهینه‌سازی موتورخانه‌ها را در سطح کشور به خود اختصاص داده، گفت: در زمینه بهینه‌سازی موتورخانه‌ها، این عملیات برای بیش از 14000 واحد موتورخانه معادل 7 میلیون مترمربع از فضای گرمایشی در استان انجام شده که اجرای این طرح، باعث صرفه‌جویی 26 درصدی مصرف گاز در استان شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان در پایان، گفت: تاکنون به 114شهر و بیش از 1500 روستا و مکان مزرعه در سطح استان اصفهان گازرسانی انجام شده است.

برچسب: اصفهان ، شرکت گاز استان اصفهانhttps://jahaneghtesad.com/direct/12567


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |