دوشنبه 13 آذر، 1402

کدخبر: 5990 11:59:00 1402-05-11
سرپرست استان همدان بیمه نوین در گفت‌وگو با چابک آنلاین

اجرای استراتژی تمرکز بر خرده فروشی و کسب رضایت مشتری

دسته‌بندی: استان‌ها ، بیمه
سرپرست استان همدان بیمه نوین در گفت‌وگو با چابک آنلاین

اجرای استراتژی تمرکز بر خرده فروشی و کسب رضایت مشتری

دسته‌بندی: استان‌ها ، بیمه

سرپرست استان همدان شرکت بیمه نوین در گفت‌وگو با سایت چابک آنلاین ضمن ارائه گزارشی از عملکرد سال گذشته این شرکت، به کسب رضایتمندی مشتریان و اجرای استراتژی تمرکز بر خرده فروشی اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات بیمه نوین، زانیار قربانی؛ سرپرست استان همدان در گفت‌وگو با چابک آنلاین، از سیاست شرکت بیمه نوین در این استان گفت: دراین شعبه تعداد بیمه‌نامه‌های بزرگ نسبت به بیمه‌نامه‌های خرد بسیار کمتر است زیرا هدف این است که بیشتر در حوزه مشتری مداری اقدام کنیم و همین موضوع باعث شده تا رضایتمندی و ذهنیت خوبی از برند بیمه نوین در استان همدان وجود داشته و بیمه نوین در همدان از برندهای محبوب بیمه‌ای است.

وی با تأکید بر اهمیت رضایتمندی مشتریان، اظهارداشت: هدف و رسالت تکلیف شده از سوی مدیرعامل شرکت بیمه نوین به شعب این شرکت هم رضایتمندی مشتریان و هم تسریع در پرداخت خسارت و ایفای تعهدات بوده و در همین راستا تلاش می‌کنیم.

قربانی، رشد فروش شعبه متبوع خود برای سال گذشته را 41 درصد اعلام کرد و افزود: شعبه بیمه نوین در استان همدان در انواع شاخص‌ها و رشته‌های بیمه‌ای با رشد سه رقمی روبه‌رو بود به عنوان مثال در رشته بیمه آتش‌سوزی رشدی 109 درصدی و در رشته پیراپزشکان رشد ۱۹۶ درصدی را در سال گذشته داشتیم.

سرپرست استان همدان بیمه نوین، همچنین اظهارداشت: در سال گذشته قرارداد بسیار خوبی در رشته بیمه عمر و زندگی با یک مجموعه بزرگ و خوشنام صنعتی منعقد شد که موفقیت خوبی برای شعبه همدان در سال گذشته به همراه داشت و به همین دلیل رشد چشمگیری در رشته بیمه عمر در سال گذشته داشتیم.

وی همچنین گفت: در پایان سال 1400 و شروع سال 1401، با توجه به اینکه خسارت‌های رشته بیمه درمان در کشور به شکل چشم‌گیری افزایش پیدا کرد سیاست‌گذاری را بر فروش بیمه‌نامه‌های خرد و توانمند سازی و آموزش نمایندگان در حوزه بازاریابی قرار دادیم و در حال حاضر  ۵۸ نماینده فعال جنرال و 11 نماینده فعال بیمه عمر در سطح استان همدان فعالیت می کنند.

قربانی، همچنین به عنوان دبیر شورای هماهنگی شرکت‌های بیمه در استان همدان اذعان داشت که همانند سایر استان‌ها، بیمه‌نامه شخص ثالث، بیشترین فروش را در این استان دارد و افزود: براساس آمار و عملکردی که شرکت‌های بیمه‌ای در سطح استان همدان در سال گذشته داشتند به ترتیب بیشترین سهم مربوط به رشته بیمه شخص ثالث با 47.86 درصد، تکمیل درمان با 21.28 درصد و در سایر رشته‌ها 30.86 درصد بوده است.

برچسب: جهان اقتصاد ، بیمه ، بیمه نوین ، استان همدان ، بیمه درمان ، خرده فروشی ، اخبار روز ، چابک آنلاینhttps://jahaneghtesad.com/direct/5990


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |