شنبه 20 خرداد، 1402

کدخبر: 7870 14:39:45 1393-09-18
وزیر اطلاعات: مردم امیدوار شده‌اند

وزیر اطلاعات: مردم امیدوار شده‌اند

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
وزیر اطلاعات: مردم امیدوار شده‌اند

وزیر اطلاعات: مردم امیدوار شده‌اند

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

وزیر اطلاعات گفت: اکنون با همدلی و وحدت بین مسوولان، مردم نیز به آینده امیدوارتر شده‌اند و عرصه بر عوامل ناسازگار و ماجراجو نیز تنگ شده است.

به گزارش ایسنا حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمود علوی در نشست شورای اداری خراسان شمالی در بجنورد اظهار کرد: وقتی در جامعه نشاط، شادی و احساس امنیت وجود داشته باشد، امید و پویایی نیز ایجاد می شود و چرخه اقتصاد، صنعت و علم نیز به تحرک واداشته می شود.

وی اظهار کرد: وجود رونق اقتصادی در جامعه باعث می شود تا تحریم دشمنان نیز هر چند سخت، کارساز نباشد و جامعه به ثبات اقتصادی و علمی برسد. مردم محور اصلی امنیت در جامعه هستند و وزارت اطلاعات به دنبال ایجاد امنیت و احساس امنیت جامع در جامعه، با تکیه بر مشارکت مردم است. فرهنگ اطلاعاتی ما بر مبنای مفاهیم شرعی و دینی استوار است و از بدنه این وزارتخانه و نیروهای اطلاعاتی ما جز خدمت تراوش نمی کند.

وی گفت: امروز سربازان گمنام امام زمان(عج) تکیه گاهی برای امنیت مردم هستند و ما افتخار می کنیم که خدمتگزار این مردم هستیم. امروز در پرتو وحدت و امنیت، فضای رشد و بالندگی در کشور ایجاد شده و تمام مردم و اقشار مختلف می توانند براحتی ابراز عقیده کنند و احزاب و گروه های سیاسی نیز بدون هیچ مشکلی فعالیت و رقابت سالم خود را دارند.

وزیر اطلاعات گفت: احزاب و گروه های سیاسی در کشور تا زمانی که در چارچوب قانون فعالیت داشته باشند و حاشیه های امنیتی در اجتماعات آنها وجود نداشته باشد، مشکلی برای فعالیت نخواهند داشت. احزاب سیاسی نیز باید فعالیت خود را در چهارچوب یک رقابت سیاسی سالم تعریف کنند که در صورت شکل گیری چنین رقابتی، نیازی به دعوا و نزاع های سیاسی نیست.

وی گفت: وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان (عج) گرایش به هیچ یک از گروههای سیاسی ندارند و کار خود را براساس قانون انجام می دهند. لازمه جامعه پویا و بانشاط تعدد احزاب و گروه های سیاسی است و از نظر ما تمام گروه ها و احزاب سیاسی که دارای مجوز قانونی اند، فرزندان یک خانواده محسوب می شوند و در یک خانواده نیز حضور چند سلیقه به معنای دعوا و نزاع نیست.

وی گفت: این امنیت و احساس امنیت برای دانشجو و استاد دانشگاه و حوزه ما نیز وجود دارد و آنها نیز می توانند در سایه همین امنیت بدون هیچ گونه مساله ای نظرات خود را اظهار کنند. دولت به دنبال به حاشیه راندن هیچ جریان سیاسی نیست و وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان (عج) نیز برای ارتقا و یا حذف هیچ جریان سیاسی تلاش نخواهند کرد. از نگاه دولت تدبیر و امید هر فردی که برای توسعه کشور و استان تاثیرگذار باشد، فضای کار برای خدمت به مردم برایش فراهم خواهد بود.

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |