دوشنبه 08 خرداد، 1402

کدخبر: 9700 14:01:43 1393-11-08
رازهای بزرگی

رازهای بزرگی

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
رازهای بزرگی

رازهای بزرگی

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

اندرزهایی از مدیران برجسته و کارآفرینان جهان

گروه فرهنگ وهنر: کتاب «رازهای بزرگی» مجموعه ای با ارزش از پند و اندرزهای مدیران برجسته و کارآفرینان بزرگ جهان می باشد که به همت ویراستاران مجله ی فورچون گرآوری و توسط فضل اله امینی ترجمه شده است. بسیار شنیده ایم که «تجربه بهترین آموزگار است» ولی می دانیم که تجربه، رایگان به دست نمی آید و گاه برای کسب یک تجربه هزینه سنگینی باید بپردازیم. لذا شاید آموختن از تجربیات بزرگان و بلندپروازان دنیای کسب و کار می تواند رمز و رازهای بزرگی را در این زمینه به ما بیاموزد، درس هایی که از کم مایگان و میان مایگان نتوان آموخت. در این کتاب ده ها مدیر موفق که توانسته اند سازمان های بزرگی را رهبری کنند، رازهای موفقیت خود را با خوانندگان در میان می گذارند. آنان به ناپایداری و تغییرات پرشتاب جهانی که در آن زندگی می کنیم اشاره می کنند و این که برای پیروز بودن در جهان کسب و کار امروز باید سریع بود و همراهی کارکنانی قابل و شایسته لازم است. کارکنانی که سازگاری و توانایی رویارویی با تغییرات را داشته و قادرند نوآورانه پاسخگوی نیازهای مشتریان و بازار باشند.
در فرازهایی از این کتاب آمده است: آن‏چه سبب می‏شود رهبر خوبی از کار درآییم، داشتن ذهن باز، داشتن اشتیاق برای پرسیدن، نصیحت پذیر بودن، نشان دادن حس فروتنی، و نشاندن افراد مناسب بر جایگاه مناسب است. همچنین، وقتی دنبال جانشین می‏گردید، دنبال کسی مثل خودتان نگردید. بلکه باید جلوتر را ببینید و کسی را پیدا کنید که با محیط و شرایط آینده سازگار باشد، نه با محیط و شرایطی که خوتان در آن رشد کرده و بزرگ شده اید.
سازمان فرهنگی فرا خواندن این کتاب ارزشمند را به همه آنانی که رویای بزرگی دارند پیشنهاد می کند. همه مدیران و رهبرانی که سازمانشان را بزرگ می خواهند و همه ایرانیانی که بزرگی ایران زمین دغدغه روز و شب شان است.کتاب "رازهای بزرگی" با قیمت 16500 تومان در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |