چهارشنبه 12 بهمن، 1401

کدخبر: 13869 13:33:33 1394-04-13
اخبار کوتاه کسب و کار 14 تیر

اخبار کوتاه کسب و کار 14 تیر

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
اخبار کوتاه کسب و کار 14 تیر

اخبار کوتاه کسب و کار 14 تیر

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

رابطه عکس خوشمزگی و کیفیت صنایع غذایی!

رییس کارگروه صنایع غذایی انجمن مدیریت کیفیت گفت: به دلیل اینکه کام پذیری و خوشمزگی صنایع غذایی برای مردم ایران بسیار مهم است کیفیت صنایع غذایی کاهش یافته است.شهریار دبیریان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: استاندارد به معنی حداقل کیفیت قابل قبول یک فرآورده است اما کیفیت به معنای داشتن استاندارد در حد قابل قبول است؛ لذا نباید استاندارد و کیفیت را یکی دانست.وی افزود: در تعریف کیفیت مصادیق گوناگونی مطرح می‌شود، چرا که این مساله از نظر سازمان‌ها و حتی مردم متفاوت است.

وضعیت کنونی دامداران بحرانی است

یک عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به موافقت دولت با افزایش قیمت شیر، تأکید کرد که وضعیت کنونی دامداران بحرانی است و این افزایش قیمت ممکن است جلوی نابودی این تولید را بگیرد.محمد سادات ابراهیمی در گفت‌وگو با ایسنا، عنوان کرد: با توجه به خشکسالی و گران شدن و افزایش قیمت نهاده‌های دامی، دامداران به شدت متضرر شدند. به نظر می‌رسد 10 درصدی که دولت تصویب کرده افزایش مناسبی است تا تولیدکننده بتواند به حیات خود ادامه دهد. هر چند باید به صلاح و مصلحت مصرف کننده توجه کنیم.

ممنوعیت قانونی عرضه یک روغن وارداتی

سازمان ملی استاندارد ایران اعلام کرد: عرضه و فروش روغن پومیس از نظر این سازمان ممنوع بوده و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.به گزارش ایرنا، در روزهای اخیر مشاهده شده روغن تفاله زیتون (olive pomace oil) وارداتی در بسته بندی و وزن های مختلف برای مصارف خوراکی در سطح بازار عرضه می شود، با توجه به اینکه طبق استاندارد ملی مربوطه مصرف خوراکی این نوع روغن مجاز نیست، عرضه و فروش این محصول از نظر سازمان ملی استاندارد ایران ممنوع بوده و با متخلفان برخورد قانونی صورت می گیرد.

فروش تخفیفی خودروهاي پيکانتو و سراتو

مدير فروش اطلس خودرو، نماينده رسمي شرکت کيا موتورز در ايران از تخفيف خريد نقدي و اقساطي خودروهاي سراتو و پيکانتو در ايام ماه مبارک رمضان خبر داد.محمود زربخش اعلام کرد: فروش خودروهاي سراتو و پيکانتو به صورت نقد و اقساط با شرايط پرداخت اقساط 12 ماهه بدون کارمزد مي باشد. وي افزود در شرايط جديد متقاضيان مي تواند در صورت خريد نقدي از تخفيفات خريد نقدي بهره مند گردند. هدف شركت اطلس خودرو از تعريف شرايط جديد كسب رضايت هرچه بيشتر و تسهيل فرآيند خريد خودرو براي متقاضيان است.

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |