یک بانک آمریکایی نسبت به حباب بورس وال‌استریت هشدار داد

0
۹۷ بازدید

این بانک طی یادداشتی که به مشتریانش ارسال کرده گفته است سیاست‌های دولت آمریکا و بانک مرکزی این کشور در حال بزرگ کردن حباب قیمت در بورس وال‌استریت است.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از فارس، به نقل از اسپوتنیک، یک مؤسسه بانکی به نام بانک آمریکا که دومین بانک بزرگ در این کشور به شمار می‌رود و ۲ هزار میلیارد دلار سرمایه دارد به مشتریانش هشدار داد که رشد اخیر نمادهای معاملاتی در بورس وال‌استریت نشان می‌دهد که شاهد بزرگ‌تر شدن حباب در بورس آمریکا هستیم که ممکن است خیلی زود بترکد.

این بانک طی یادداشتی که به مشتریانش ارسال کرده گفته است سیاست‌های دولت آمریکا و بانک مرکزی این کشور در حال بزرگ کردن حباب قیمت در بورس وال‌استریت است. کارشناسان بانک آمریکا می‌گویند که انتظار می‌رود شاهد اصلاح احتمالا سنگین بورس وال‌استریت و کاهش قیمت نمادهای سهام طی ماه‌های آینده خواهیم بود و شاخص ارزیابی این بانک در شرف نشان دادن سیگنال فروش است.

این بانک به مشتریانش هشدار داده که چیزی شبیه به اتفاقات سال ۲۰۰۸ ـ ۲۰۰۷ و سقوط بازار مسکن آمریکا در پیش است. این بانک یکی از نگرانی‌های اصلی‌اش را افزایش شدید کسری بودجه دولت آمریکا برای سال جاری عنوان کرده و پیش‌بینی کرده است، این شاخص به ۳۳ درصد تولید ناخالص داخلی این کشور افزایش یابد.

در سال ۲۰۲۰ کسری بودجه آمریکا به بالاترین میزان در تاریخ این کشور رسید و رقم ۳.۱ تریلیون دلار را ثبت کرد. در سال‌های دولت اوباما و ترامپ کسری بودجه آمریکا که شامل اختلاف بین هزینه‌های دولت و درآمد کسب شده ایالت‌ها است رشد چشمگیری داشته است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=130180

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا کامنت خود را ثبت نمایید .
لطفا نام خود را وارد کنید