کدام نماد بیشترین سود را به جیب زد؟

0
۷۵ بازدید

بر این اساس سهامداران شرکت‌های شیر پاستوریزه پگاه اصفهان، سرمایه‌آفرین و بیمه اتکایی امین بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند.

  • به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت ۴هزار و ۸۳۵واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۳۸۶هزار و ۴۰۰واحد قرار به کار خود پایان داد و بیش از ۸میلیارد و ۶۵میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۷هزار و ۱۸۵میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و ۵۹۵هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های شیر پاستوریزه پگاه اصفهان، سرمایه‌آفرین و بیمه اتکایی امین بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های صنایع جوشکاب یزد، سیمان سفید نی ریز و تولید نیروی برق آبادان بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران با معامله ۴ میلیارد و ۲۷۲میلیون ورقه به‌ارزش ۱۲هزار و ۹۸۸میلیارد تومان در یک میلیون و ۴۱۷هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۱۵۷واحد افت کرد و در ارتفاع ۲۰هزار و ۵۶۴واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های بیمه اتکایی ایرانیان، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و ریل پرداز نو آفرین بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های سرمایه‌گذاری مسکن شمالغرب، توکاریل و کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=155071

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here