کد خبر: 12054
تاریخ انتشار: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴

چتر بیمه سلامت گسترده تر می شود

چتر بیمه سلامت گسترده تر می شود

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت : تا پایان امسال همه افراد فاقد دفترچه بیمه به صورت رایگان زیر پوشش بیمه سلامت ایرانیان قرار میگیرند.

ربیعی افزود : پارسال هشت و نیم میلیون نفر از این خدمات بهره مند شدند که این طرح تا پوشش کامل افراد فاقد بیمه ادامه خواهد داشت.وی توجه به تولید محور شدن جامعه و گسترش عدالت احتماعی را از دغدغه های جدی رهبر معظم انقلاب اسلامی دانست و گفت : برای تحقق این مطالبه رهبری باید با اصلاح برخی ساختارها فرهنگ کار و تولید را در جامعه نهادینه کنیم بطوری که نیروی کار ارزش واقعی خود را در جامعه بدست آورد.

وزیر تعاون ، کار و رفاه احتماعی توجه به بیمه درمانی و ارتقا نظام سلامت مردم ، توزیع یارانه به افراد نیازمند و محروم ، احداث واحد مسکونی خانواده های بی بضاعت ، حمایت از تولید و ایجاد اشتغال و فرهنگ سازی در خرید کالای داخلی را از مهمترین مولفه های تولید محوری و عدالت اجتماعی برشمرد و افزود : در همین راستا امسال از هفته کار و کارگری بیمه کارگران ساختمانی را با یکصد هزار نفر آغاز میکنیم. ربیعی بالا بردن ارزش دفترچه های درمانی را از دیگر برنامه های جدی این وزارتخانه برای امسال عنوان کرد و افزود : کارگران شریفترین و زحمت کش ترین قشر تولید کشور هستند که توجه به نیازهای معیشتی و رفاهی آنان میتواند در تولیدکیفی محصولات داخلی اثر مستقیم داشته باشد.