کد خبر: 10456
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۳

نهاوندیان: دولت نظر مراجع را در تصمیم‌گیری‌های خود لحاظ می‌کند

نهاوندیان: دولت نظر مراجع را در تصمیم‌گیری‌های خود لحاظ می‌کند

رئیس دفتر رئیس‌جمهور با حضور در بیت آیت‌الله شبیری‌زنجانی، با این مرجع تقلید درباره مسایل جاری کشور گفت‌وگو کرد.

به گزارش ایسنا، محمد نهاوندیان در این دیدار با بیان این‌که «دولت نظر همه مراجع را در تصمیم‌گیری‌های خود لحاظ می‌کند» به سفر آتی رئیس‌جمهور به استان قم اشاره کرد و گفت: در این سفر طرح‌های عمرانی که منجر به حل مشکلات معیشتی مردم می‌شود، آغاز خواهد شد.
آیت‌الله شبیری‌زنجانی نیز در این دیدار، با ابلاغ سلام به رئیس‌جمهور کشورمان گفت: اگر در کارها اخلاص وجود داشته باشد و از خداوند برای حل مشکلات کمک بخواهیم، ان‌شاءالله مسایل و مشکلات مرتفع می‌شود.
همچنین محمد نهاوندیان شامگاه پنج‌شنبه با حضور در بیت آیت‌الله جوادی‌آملی ضمن تشریح عملکرد دولت یازدهم گفت: امروز با تلاش‌های انجام شده، آرامش بر اقتصاد کشور حاکم شده است و امیدواریم با استفاده از فرصت‌ها و ظرفیت‌های کشور و آماده سازی شرایط برای جذب سرمایه گذاری‌های داخلی و خارجی، فضای کسب و کار تولید و اشتغال رونق یابد.
وی با ابلاغ سلام دکتر روحانی، به سفر قریب الوقوع رئیس‌جمهور به استان قم اشاره کرد و گفت: این سفر موجب تسریع در اجرای طرح‌های عمرانی این استان خواهد شد و درعین حال امیدواریم با این سفر رابطه دولت با نهاد مرجعیت، روحانیت و حوزه‌های علمیه، بیش از گذشته تقویت و مستحکم شود.
آیت‌الله جوادی‌آملی نیز در این دیدار با اشاره به تلاش دنیای غرب و استکبار برای ارائه چهره خشن از اسلام، ملت و نظام جمهوری اسلامی در ۳۵ سال گذشته گفت: ملت ایران در تمام مراحل پس از انقلاب، چهره‌ای معتدل، عقلانی و عزت مند از خود ارائه داده است بطوری که امروز دنیا این ملت را با خصوصیات فوق می‌شناسد.