جمعه 04 فروردین، 1402

کدخبر: 4587 13:17:49 1393-05-25
نظر 20 کارشناس از قیمت طلا در هفته آینده

نظر 20 کارشناس از قیمت طلا در هفته آینده

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
نظر 20 کارشناس از قیمت طلا در هفته آینده

نظر 20 کارشناس از قیمت طلا در هفته آینده

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

گروه بازارپول : تازه ترین نظرسنجی کیتکو نشان می دهد که کارشناسان اقتصادی و فعالان بازار در خصوص روند تحولات قیمت طلا طی هفته جاری اختلاف نظر دارند

در نظرسنجی این هفته کیتکو نیوز از 37 کارشناس ارشد اقتصادی 20 نفر شرکت کرده اند که از این تعداد نیز 8 نفر به افزایش قیمت طلا در روزهای آینده رای داده اند.
بر اساس این گزارش 8 کارشناس اقتصادی نیز در این نظرسنجی اعلام کردند قیمت طلا در روزهای آینده با کاهش روبرو خواهد شد و 4 نفر نیز پیش بینی کردند قیمت طلا بدون تغییر خواهد ماند.
هفته گذشته نیز کارشناسان اقتصادی به افزایش قیمت طلا رای داده بودند ولی قیمت طلا در هفته ای که گذشت با افت 6 دلاری روبرو شده است.
کارشناسانی که به افزایش قیمت طلا رای داده اند بر این باورند که تنش های سیاسی بین المللی طی روزهای آینده موجب افزایش قیمت طلا خواهد شد.
کارشناسانی هم که به کاهش قیمت طلا در روزهای آینده باور داشته اند معتقدند کاهش تنش های بین المللی و بهبود اوضاع اقتصادی آمریکا تاثیر زیادی بر کاهش قیمت طلا خواهد داشت.
برخی کارشناسان نیز بر این باورند که قیمت طلا در روزهای آینده بین 1280 تا 1320 دلار در نوسان خواهد بود.
اونس طلا تا پایان 2014چه قیمتی را تجربه می کند
تحلیلگر برجسته موسسه مانی مورنینگ بر این باور است که روند صعودی قیمت طلا در کوتاه مدت ادامه خواهد یافت و قیمت هر اونس طلا تا اوایل سال آینده به 1600 دلار خواهد رسید.
به گزارش طلا ،مانی مورنینگ؛ قیمت طلا از ابتدای امسال تاکنون با رشد 9.2 درصدی روبرو شده و توانسته عملکرد خوبی نسبت به سایر بازارها داشته باشد.
بر اساس این گزارش عملکرد قیمت طلا از ابتدای امسال تاکنون بهتر از بازار سهام و اوراق قرضه آمریکا بوده است. پیتر کراوس تحلیلگر ارشد مانی مورنینگ بر این باور است که عملکرد خوب طلا در سال 2014 میلادی هنوز به پایان راه خود نرسیده است و باید منتظر افزایش بیشتر قیمت طلا در ماه های آینده باشیم.
کراوس تاکید کرد: به نظر می رسد قیمت طلا با افزایش بیشتری روبرو خواهد شد. قیمت طلا اکنون به بالاتر از میانگین 200 روز گذشته خود رسیده است. به نظر من قیمت طلا در کوتاه مدت بار دیگر سطوح مقاومتی دیگری را خواهد شکست و به روند صعودی خود ادامه خواهد داد.
وی افزود: قیمت 1300 دلار در هر اونس سطح حمایتی قیمت طلا به شمار می رود و به نظر من قیمت طلا تا اوایل سال 2015 میلادی به بیش از 1600 دلار خواهد رسید.
به گزارش طلا ، کراوس گفت: هدف بعدی طلا دستیابی به سطح قیمتی 1380 دلاری خواهد بود و در صورت دستیابی به این قیمت به زودی به بیش از 1425 و 1475 دلار در هر اونس خواهد رسید.

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |