مطهری: شکسته شدن حرمت انقلاب ، روحانیت و ابهت نظام از دوره احمدی نژاد آغاز شد

0
۲۱۳ بازدید

  “علی مطهری” نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شکسته شدن حرمت انقلاب، روحانیت و ابهت نظام از دوره ریاست جمهوری احمدی نژاد آغاز شد، گفت: در ۸ سال گذشته جایگاه نظام و مقامات عالی رتبه آن، نزد مردم تنزل پیدا کرد اما حالا باید به تدریج این آسیب را ترمیم کنیم.
این عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت افزود: عده ای خود را پدرخوانده انقلاب می دانند و معتقدند که همه باید همانند آنها فکر و اظهار نظر کنند که این امر خطری است که انقلاب را تهدید می کند و به مرور انقلابیون اولیه و راستین به حاشیه رانده می شوند و تلاش برخی جریان ها جهت منزوی کردن افراد با سابقه انقلاب است.
مطهری اضافه کرد: این امر گذشته از هواهای نفسانی، ناشی از امر دیگری است و آن اینکه برخی در کشور اعتقاد دارند که همه باید مانند آنها فکر کنند. نمونه آن حملات عده ای پس از اظهار نظرهای انتقادی اخیر حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری است.
به گزارش خانه ملت، این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمونه دیگر، شکایت تعدادی از نمایندگان از من به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان است، افزود: بسیار مضحک است که چند نماینده از نماینده ای دیگر به خاطر همانند نبودن اظهارنظرها و مواضعش با خودشان شکایت کنند.
مطهری با بیان اینکه این اقدامات باعث میدان پیدا کردن افراد فرصت طلب می شود، ادامه داد: برای حل این مشکل، افراد مصلح و دلسوز انقلاب و به بیان دیگر دوستان دانای انقلاب باید مقابل این افراد که در صورت خوشبینی، دوستان نادان انقلاب و در صورت بدبینی یا واقع بینی، دشمنان دانای انقلاب هستند، بایستند.
وی با اشاره به سخن شهید مطهری مبنی بر اینکه انقلاب فرزند خور نیست بلکه غفلت انقلابیون راستین باعث می شود انقلاب، فرزندان خود را از بین ببرد و در صورت جلوگیری از رخنه فرصت طلب ها چنین اتفاقی نخواهد افتاد، گفت: وظیفه داریم در مقابل این گروه اندک ولی پر ادعا بایستیم.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=3878