کد خبر: 6414
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۳
گروه : ایران

محجوب : مجلس از هیات‌رییسه اتاق تعاون تفحص خواهد کرد

محجوب :  مجلس از هیات‌رییسه اتاق تعاون تفحص خواهد کرد

     اگر یک تحقیق و تفحص دقیق از هیات رییسه اتاق تعاون صورت بگیرد مشخص خواهد شد که این افراد مرتکب چه تخلفاتی شده‌اند/ر هیات رییسه اتاق تعاون افرادی معرفی شدند که اصلا اسمشان در لیست انتخاب شده‌ها نبود و یا آنکه کسی در هیات رییسه وارد می‌شود که اسمش نه در لیست اصلی و نه در لیست علی البدل بوده است.

رییس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی با اشاره به تخلفات هیات رییسه اتاق تعاون، اعلام کرد: درباره عملکرد این هیات در دوره‌های گذشته شائبه‌هایی مطرح است که باید مورد بررسی و تفحص قرار بگیرد. در هیات رییسه اتاق تعاون افرادی معرفی شدند که اصلا اسمشان در لیست انتخاب شده‌ها نبود و یا آنکه کسی در هیات رییسه وارد می‌شود که اسمش نه در لیست اصلی و نه در لیست علی البدل بوده است.

علیرضا محجوب در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا با اشاره به جلسه اخیر درباره انتخابات هیات رییسه اتاق تعاون، گفت: درباره عملکرد این هیات در دوره‌های گذشته شائبه‌هایی مطرح است که باید مورد بررسی و تفحص قرار بگیرد.

این نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تخلفات این هیات رییسه طی سال‌های اخیر باید در کارگروه‌های تحقیق و تفحص مرود بررسی قرار بگیرد، افزود: در هیات رییسه اتاق تعاون افرادی معرفی شدند که اصلا اسمشان در لیست انتخاب شده‌ها نبود و یا آنکه کسی در هیات رییسه وارد می‌شود که اسمش نه در لیست اصلی و نه در لیست علی البدل بوده است.

وی در ادامه اعلام کرد: دلیل این امر نیز مشخص است. از آنجایی که برخی از اعضای هیات رییسه به نشانه اعتراض استعفای خود از اعضای هیات رییسه را اعلام کردند که به سبب این موضوع تعداد اعضای کاهش پیدا کرد. در همین راستا ضرورت ایجاد می‌کرد تا جهت تکمیل تعداد اعضای هیات رییسه انتخاباتی برگزار شود ولی آنان اجازه برگزاری چنین انتخاباتی نداده و افرادی را را به صورت خود مختار انتخاب کردند.

به گفتهٔ او، اگر یک تحقیق و تفحص دقیق از هیات رییسه این اتاق صورت بگیرد مشخص خواهد شد که این افراد مرتکب چه تخلفاتی شده‌اند.