با حضور نماينده مردم تويسرکان در مجلس؛

جلسه انسجام بخشی آب و آبفای تویسرکان در سال ۹۹ برگزار شد

0
۸۱ بازدید

به گزارش روزنامه جهان اقتصاد به نقل از روابط عمومی آبفای استان همدان، با حضور نماینده و فرماندار تویسرکان جلسه انسجام بخشی آب و آبفای تویسرکان در شرکت آب و فاضلاب استان همدان برگزار شد.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس ضمن مثبت ارزیابی کردن طرح یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی گفت: این طرح از اقدامات بسیار موثر وزارت نیرو در دولت دوازدهم بود که با حمایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید که پس از گذشت چند ماه نتیجه و ثمرات آن شامل حال مردم به ویژه در روستاها شده است.

مفتح افزود: پس از ادغام خدمات شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی خدمت رسانی به روستاها با سرعت بیشتری در حال انجام است که در این میان پیگیری‌های شبانه روزی مدیریت شرکت آب و فاضلاب استان همدان قابل تقدیر است.

وی افزود: جلسات انسجام بخشی آب و آبفا از ابتکارات بسیار خوبی است که  به منظور بررسی مشکلات شهرستان به طور منظم برگزار می شود و با پیگیری های فرماندار شهرستان و مدیران شرکت آب و فاضلاب و آب منطقه ای استان اکثر مصوبات جلسات قبل این شهرستان به انجام رسیده است که امیدواریم بزودی شهر سرکان برای اولین بار در کشور به عنوان شهر پاک در زمینه برخورداری ۱۰۰ درصد از شبکه فاضلاب معرفی شود.

 مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان نیز ضمن تشکر از پیگیریها و حمایت های نماینده مردم تویسرکان در مجلس از پروژه ها و طرح های آب و فاضلاب در تویسرکان گفت: شهرستان تویسرکان دارای ۷ مجتمع آبرسانی روستایی است که مطالعات مجتمع آبرسانی خرمرود نیز در حال انجام است و امیدواریم بزودی عملیات اجرایی آن آغاز شود که با جرای این طرح از مجموع ۱۰۴ روستا ۸۹ روستا توسط ۸ مجمتع آبرسانی از نعمت آب شرب سالم برخوردار خواهند شد

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=116801

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا کامنت خود را ثبت نمایید .
لطفا نام خود را وارد کنید