تولید فولاد در کشور رشد کرد

0
۱۲۱ بازدید

بر اساس گزارش اعلام شده از ابتدای امسال چیزی بالغ بر ۹ میلیونو ۲۳۸ هزار و ۵۰۳ تن شمش فولاد در کشور تولید شده است.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از ایسنا، براین اساس ۱۲ شرکت بزرگ فولادی از ابتدای فروردین تا پایان مرداد امسال ۹ میلیون و ۲۳۸ هزار و ۵۰۳ تن شمش فولادی تولید کرده‌اند که از این میزان، شرکت‌های فولاد مبارکه چهار میلیون و ۸۹ هزار و ۸۹۰ تن، فولاد خوزستان یک میلیون و ۶۵۵ هزار و ۱۹۲ تن، ذوب آهن اصفهان ۹۶۸ هزار و ۴۴۴ تن، کاوه جنوب ۴۳۳ هزار و ۷۳۹ تن، فولاد خراسان ۳۹۵ هزار و ۲۰۶ تن، چادرملو ۳۹۳ هزار و ۵۱۴ تن، جهان فولاد سیرجان ۳۴۱ هزار و ۹۲۱ تن، ارفع ۳۳۹ هزار و ۱۸۲ تن، میدکو ۲۳۹ هزار و ۲۰۵ تن، فولاد آلیاژی ۲۰۲ هزار و ۲۶ تن، فولاد بناب ۱۴۵ هزار و ۲۷۵ تن و گروه ملی ۳۴ هزار و ۹۰۹ تن تولید کرده اند.

میزان تولید این شرکت‌ها در ماه مرداد یک میلیون و ۷۵۶ هزار و ۶۷۶ تن بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، دو درصد رشد داشت. همچنین ۱۱ شرکت بزرگ فولادی شامل فولاد مبارکه، ذوب آهن اصفهان، فولاد آذربایجان، فولاد خراسان، فولاد آلیاژی ایران، جهان فولاد سیرجان، نورد و لوله اهواز، گروه ملی فولاد، فولاد اکسین، ورق چهارمحال و بختیاری و فولاد بناب طی پنج ماهه نخست امسال بیش از شش میلیون و ۳۰۰۰ تن انواع محصولات فولادی تولید کرده‌اند.

میزان تولید محصولات فولادی شرکت‌های یاد شده در مرداد امسال یک میلیون و ۲۰۷ هزار و ۸۱ تن بود که در مقایسه با ماه مرداد سال گذشته، چهار درصد رشد نشان می‌دهد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=111965

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا کامنت خود را ثبت نمایید .
لطفا نام خود را وارد کنید