انجام ۷۶۹۶ بازدید از واحدهای صنفی درگهان

0
۴۹۶ بازدید

مدیر منطقه ویژه اقتصادی و امور درگهان منطقه آزاد قشم از انجام هفت هزار و ۶۹۶ مورد بازدید از واحدهای صنفی شهر درگهان در ۱۰ ماه گذشته خبر داد.

به گزارش روزنامه جهان اقتصاد به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم ، امیر سلکی با اشاره به بازرسی های انجام شده از اصناف شهر درگهان از زمان شیوع کروناویروس تا کنون اظهار داشت: در این مدت ۴۵ واحد صنفی به دلیل رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی ابلاغ شده از سوی ستاد ملی کرونا، پلمب شده اند.
وی ادامه داد: ۱۲۶ مورد شکایت کتبی، سه هزار و ۵۰۰ اخطاریه و یک هزار و ۷۷۷ تذکر شفاهی حاصل فعالیت تیم بازرسی از واحدهای صنفی، بنگاه های اقتصادی، مراکز تجاری و خدماتی شهر درگهان است.
به گفته سلکی، این بازدیدها به صورت روزانه باهدف رصد هرگونه تخلف اعم از عدم رعایت پروتکل های بهداشتی، کم فروشی، گران فروشی، تقلب، احتکار و اخفاء کالا، عدم درج قیمت و نصب نرخنامه، فروش اجناس غیربهداشتی، ممنوعه و فروش کالا به صورت غیرمجاز در حال انجام است.
مدیر منطقه ویژه اقتصادی و امور درگهان منطقه آزاد قشم همچنین از نظارت دقیق بر عملکرد اماکن اقامتی و واحدهای عرضه مواد غذایی خبر داد و گفت: آماده دریافت گزارش های مردمی از تخلفات و شکایات به صورت حضوری و یا از طریق شماره تماس های ۰۷۶۳۵۲۵۲۶۱۰ – ۰۷۶۳۵۲۵۲۶۱۸- ۰۷۶۳۵۲۵۲۶۱۹ هستیم تا بتوانیم در ارتقای سلامت شهروندان نقش موثری ایفا کنیم.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=120324