کد خبر: 6830
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۳

اطلاعات تمام خودروهای روز دنیا به زبان فارسی در یک سایت

اطلاعات تمام خودروهای روز دنیا به زبان فارسی در یک سایت

اطلاعات تمامي خودروهاي روز دنيا اعم از ايراني و خارجي براي اولين بار در يك سايت فارسي زبان جمع آوري و عرضه شده است‎.

‎به گزارش واحد ارتباطات شركت مشاورين گسترش الکترونيک ايما (مگا)، مجري پرتال جامع خودرو کشور، اين اطلاعات در حجمي بي‌سابقه براي نخستين بار در پرتال‎ www.iranecar.com ‎در دسترس علاقه مندان به محصولات روز خودروسازان جهان قرار گرفته است‎.
‎در بخش اطلاعات خودرو پرتال مذكور، علاقه مندان مي توانند بطور رايگان و به راحتي با انتخاب از طريق کارخانه سازنده، شکل ظاهري خودرو و يا سبک خودرو اطلاعات مربوط به محصولات يک دهه اخير كليه خودروسازان داخلي و خارجي را با تمامي مشخصات شامل مدل، وزن، ابعاد، مصرف سوخت، سيستم ترمز و انتقال قدرت، امكانات ويژه، سيستم هاي ايمني و امنيتي مشاهده كنند. در اين بخش اطلاعات محصولات 72 کمپاني بزرگ داخلي و خارجي با بيش از 2000 مدل خودرو نمايش داده شده است‎.
‎بنابراين گزارش، مگا همواره يکي از دغدغه هاي علاقه مندان و خريداران خودرو عدم دسترسي به اطلاعات و مشخصات کامل يک خودرو و همچنين امکان مقايسه آن با خودروهاي هم رده و هم قيمت مي باشد که بخش اطلاعات خودرو پرتال جامع خودرو کشور، توانسته است بطور قابل توجهي با در دسترس قراردادن بخش انبوهي از اطلاعات محصولات داخلي و خارجي اين نياز کاربران را مرتفع سازد‎.
‎در بخش اطلاعات خودرو امكان مقايسه دو محصول از هر خودروساز بر اساس جداول، استاندارد شده است. به اين ترتيب كه هر کاربر مي تواند خودروي انتخابي خود را بر اساس کارخانه سازنده و مدل خودرو در يک جدول بطور يک به يک با هم مقايسه و نقاط قوت و ضعف هر کدام را بطور واقعي مشاهده نمايد‎.