اطلاعات تمام خودروهای روز دنیا به زبان فارسی در یک سایت

0
۳۳۵ بازدید

اطلاعات تمامی خودروهای روز دنیا اعم از ایرانی و خارجی برای اولین بار در یک سایت فارسی زبان جمع آوری و عرضه شده است‎.

‎به گزارش واحد ارتباطات شرکت مشاورین گسترش الکترونیک ایما (مگا)، مجری پرتال جامع خودرو کشور، این اطلاعات در حجمی بی‌سابقه برای نخستین بار در پرتال‎ www.iranecar.com ‎در دسترس علاقه مندان به محصولات روز خودروسازان جهان قرار گرفته است‎.
‎در بخش اطلاعات خودرو پرتال مذکور، علاقه مندان می توانند بطور رایگان و به راحتی با انتخاب از طریق کارخانه سازنده، شکل ظاهری خودرو و یا سبک خودرو اطلاعات مربوط به محصولات یک دهه اخیر کلیه خودروسازان داخلی و خارجی را با تمامی مشخصات شامل مدل، وزن، ابعاد، مصرف سوخت، سیستم ترمز و انتقال قدرت، امکانات ویژه، سیستم های ایمنی و امنیتی مشاهده کنند. در این بخش اطلاعات محصولات ۷۲ کمپانی بزرگ داخلی و خارجی با بیش از ۲۰۰۰ مدل خودرو نمایش داده شده است‎.
‎بنابراین گزارش، مگا همواره یکی از دغدغه های علاقه مندان و خریداران خودرو عدم دسترسی به اطلاعات و مشخصات کامل یک خودرو و همچنین امکان مقایسه آن با خودروهای هم رده و هم قیمت می باشد که بخش اطلاعات خودرو پرتال جامع خودرو کشور، توانسته است بطور قابل توجهی با در دسترس قراردادن بخش انبوهی از اطلاعات محصولات داخلی و خارجی این نیاز کاربران را مرتفع سازد‎.
‎در بخش اطلاعات خودرو امکان مقایسه دو محصول از هر خودروساز بر اساس جداول، استاندارد شده است. به این ترتیب که هر کاربر می تواند خودروی انتخابی خود را بر اساس کارخانه سازنده و مدل خودرو در یک جدول بطور یک به یک با هم مقایسه و نقاط قوت و ضعف هر کدام را بطور واقعی مشاهده نماید‎.

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=6830