اخبار کوتاه صفحه بانک و بیمه – ۸ اردیبهشت ۹۴

0
۳۶۴ بازدید

استقبال و مشارکت در طرح «حس زندگی» همچنان ادامه دارد

حضور یک چهره والیبالی در طرح «حس زندگی»

به دنبال استقبال مدیران دولتی، شخصیت ها و چهره های هنری و ورزشی، شرکتها، موسسات و انجمن ها، مشتریان و اقشار مختلف جامعه از این طرح خیرخواهانه، یک چهره ی والیبالی به جمع مشارکت کنندگان در این طرح پیوست. فرهاد ظریف بازیکن سرشناس تیم ملی والیبال مردان ایران، با حضور در شعبه مرکزی بانک آینده، نسبت به افتتاح حساب و مشارکت در این طرح اقدام و در این حرکت خداپسندانه، شرکت کرد. ایشان با ابراز خرسندی و خشنودی از مشارکت در این طرح، ضمن تقدیر از بانک آینده به خاطر این طرح خیرخواهانه، از دیگر چهرههای ورزشی برای حضور و مشارکت فعال در این طرح، دعوت نمود.

مدیرعامل بانک پارسیان تاکید کرد :

لزوم تلاش مضاعف در پیگیری وصول مطالبات در جهت سودآوری

پرویزیان در بازدید از شرکت وصول مطالبات بانک، شرکت لیزینگ، صندوق قرض الحسنه و واحد آموزش بانک تلاش مضاعف در راستای پیگیری وصول مطالبات، آموزش کارکنان، حفظ سهم بازار، استفاده بهینه از منابع در جهت سودآوری و توسعه فعالیت های اجتماعی را خواستار شد. مدیرعامل بانک پارسیان در بازدید از شرکت وصول مطالبات بانک با تاکید بر ضرورت تلاش برای وصول مطالبات معوق و اهمیت برنامه ریزی در این زمینه، خاطر نشان ساخت: عملکرد مثبت همکاران در زمینه کاهش مطالبات بانک، باید الگویی برای سال ۱۳۹۴ باشد و کلیه واحدها می بایست با جدیت بیشتر در این زمینه اقدام کنند. پرویزیان حفظ سهم بازار و استفاده بهینه از منابع در جهت سودآوری و ارتقاء بهره وری بانک را به عنوان اهداف اصلی مورد تاکید قرار داده و افزود: بانک پارسیان به لحاظ بهره مندی از پتانسیل های موجود، نیروی انسانی کاردان و توانمند، از ظرفیت بالایی برای خدمت رسانی در کشور برخوردار است و می بایست از این ظرفیت ها به نحو مطلوب استفاده شود. امیدواریم با تداوم موفقیت بانک شرایط مطلوب تری را برای تامین حقوق ذینفعان از جمله سهامداران و سپرده گذاران ایجاد کنیم.

حضور بانک شهر در استان‌ها فرصتی مناسب برای توسعه عملیات عمرانی

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، حضور بانک شهر در استان‌ها را فرصتی مناسب برای توسعه عملیات عمرانی دانست. امیر خجسته، رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به اهمیت حضور بانک شهر در استان‌ها به ویژه مناطق محروم، گفت: حضور بانک شهر در استان‌ها فرصتی بسیار مناسب برای توسعه عملیات عمرانی در شهرداری‌هاست. وی با اشاره به رویکرد جدید بانک شهر تصریح کرد: بانک شهر نقش مهمی در تامین منابع مالی تخصصی پروژه‌های عمرانی شهرداری‌های کشور دارد و به عنوان بازوی کمکی در شهرداری‌ها می‌تواند در گسترش مناطق محروم نیز نقش تاثیرگذاری داشته باشد‌. خجسته با اشاره به حضور مدیر‌عامل بانک شهر در کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس‌، خاطرنشان کرد: در این نشست، پورزرندی به بررسی وضعیت پروژه‌های عمرانی متعلق به شهرداری‌ها و اقدامات این بانک در تامین منابع مالی پروژه‌های عمرانی شهرداری‌های کشور پرداخت..

بازدید نایب رئیس هیأت مدیره از مدیریت شعب استان‌های البرز و زنجان

فریبرز شعبانیان نایب رئیس هیأت مدیره پست بانک ایران به صورت جداگانه از مدیریت شعب استان‌های البرز و زنجان بازدید و رهنمودهای لازم را ارائه کرد. وی در بازدید از شعبه مرکزی شهرستان کرج ضمن ابرازی خرسندی از روند رو به ‌رشد استان البرز در سال گذشته، خواستار تلاش مضاعف برای جذب بیشتر مشتریان و نگهداری آنان شد. وی افزود: باتوجه به ظرفیت خوب بانکداری الکترونیکی درسطح استان البرز و کسب رتبه اول سرانه تراکنش دستگاه‌های خوپرداز درسطح بانک، لازم است توجه بیشتری به این مهم داشته باشیم. مسعود کمال آبادی مدیر شعب پست بانک استان البرز نیز در جریان این بازدید ضمن تقدیر از رهنمودهای وی ابراز امیدواری کرد بتوانیم درسال جدید با تلاش مضاعف نسبت به تحقق اهداف و برنامه‌های بانک گام‌های مؤثری برداریم.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=12149