کد خبر: 12149
تاریخ انتشار: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴

اخبار کوتاه صفحه بانک و بیمه – ۸ اردیبهشت ۹۴

اخبار کوتاه صفحه بانک و بیمه – ۸ اردیبهشت ۹۴

استقبال و مشارکت در طرح «حس زندگی» همچنان ادامه دارد

حضور یک چهره والیبالی در طرح «حس زندگی»

به دنبال استقبال مدیران دولتی، شخصیت ها و چهره های هنری و ورزشی، شرکتها، موسسات و انجمن ها، مشتریان و اقشار مختلف جامعه از این طرح خیرخواهانه، یک چهره ی والیبالی به جمع مشارکت کنندگان در این طرح پیوست. فرهاد ظریف بازیکن سرشناس تیم ملی والیبال مردان ایران، با حضور در شعبه مرکزی بانک آینده، نسبت به افتتاح حساب و مشارکت در این طرح اقدام و در این حرکت خداپسندانه، شرکت کرد. ایشان با ابراز خرسندی و خشنودی از مشارکت در این طرح، ضمن تقدیر از بانک آینده به خاطر این طرح خیرخواهانه، از دیگر چهرههای ورزشی برای حضور و مشارکت فعال در این طرح، دعوت نمود.

مديرعامل بانک پارسيان تاکيد کرد :

لزوم تلاش مضاعف در پيگيري وصول مطالبات در جهت سودآوري

پرويزيان در بازديد از شرکت وصول مطالبات بانک، شرکت ليزينگ، صندوق قرض الحسنه و واحد آموزش بانک تلاش مضاعف در راستاي پيگيري وصول مطالبات، آموزش کارکنان، حفظ سهم بازار، استفاده بهينه از منابع در جهت سودآوري و توسعه فعاليت هاي اجتماعي را خواستار شد. مديرعامل بانك پارسيان در بازديد از شرکت وصول مطالبات بانک با تاكيد بر ضرورت تلاش براي وصول مطالبات معوق و اهميت برنامه ريزي در اين زمينه، خاطر نشان ساخت: عملكرد مثبت همكاران در زمينه كاهش مطالبات بانك، بايد الگويي براي سال 1394 باشد و كليه واحدها مي بايست با جديت بيشتر در اين زمينه اقدام كنند. پرويزيان حفظ سهم بازار و استفاده بهينه از منابع در جهت سودآوري و ارتقاء بهره وري بانك را به عنوان اهداف اصلي مورد تاكيد قرار داده و افزود: بانك پارسيان به لحاظ بهره مندي از پتانسيل هاي موجود، نيروي انساني کاردان و توانمند، از ظرفيت بالايي براي خدمت رساني در كشور برخوردار است و مي بايست از اين ظرفيت ها به نحو مطلوب استفاده شود. اميدواريم با تداوم موفقيت بانك شرايط مطلوب تري را براي تامين حقوق ذينفعان از جمله سهامداران و سپرده گذاران ايجاد كنيم.

حضور بانک شهر در استان‌ها فرصتی مناسب برای توسعه عملیات عمرانی

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، حضور بانک شهر در استان‌ها را فرصتی مناسب برای توسعه عملیات عمرانی دانست. امیر خجسته، رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به اهمیت حضور بانک شهر در استان‌ها به ویژه مناطق محروم، گفت: حضور بانک شهر در استان‌ها فرصتی بسیار مناسب برای توسعه عملیات عمرانی در شهرداری‌هاست. وی با اشاره به رویکرد جدید بانک شهر تصریح کرد: بانک شهر نقش مهمی در تامین منابع مالی تخصصی پروژه‌های عمرانی شهرداری‌های کشور دارد و به عنوان بازوی کمکی در شهرداری‌ها می‌تواند در گسترش مناطق محروم نیز نقش تاثیرگذاری داشته باشد‌. خجسته با اشاره به حضور مدیر‌عامل بانک شهر در کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس‌، خاطرنشان کرد: در این نشست، پورزرندی به بررسی وضعیت پروژه‌های عمرانی متعلق به شهرداری‌ها و اقدامات این بانک در تامین منابع مالی پروژه‌های عمرانی شهرداری‌های کشور پرداخت..

بازدید نایب رئیس هیأت مدیره از مدیریت شعب استان‌های البرز و زنجان

فریبرز شعبانیان نایب رئیس هیأت مدیره پست بانک ایران به صورت جداگانه از مدیریت شعب استان‌های البرز و زنجان بازدید و رهنمودهای لازم را ارائه کرد. وی در بازدید از شعبه مرکزی شهرستان کرج ضمن ابرازی خرسندی از روند رو به ‌رشد استان البرز در سال گذشته، خواستار تلاش مضاعف برای جذب بیشتر مشتریان و نگهداری آنان شد. وی افزود: باتوجه به ظرفیت خوب بانکداری الکترونیکی درسطح استان البرز و کسب رتبه اول سرانه تراکنش دستگاه‌های خوپرداز درسطح بانک، لازم است توجه بیشتری به این مهم داشته باشیم. مسعود کمال آبادی مدیر شعب پست بانک استان البرز نیز در جریان این بازدید ضمن تقدیر از رهنمودهای وی ابراز امیدواری کرد بتوانیم درسال جدید با تلاش مضاعف نسبت به تحقق اهداف و برنامه‌های بانک گام‌های مؤثری برداریم.