چهارشنبه 30 خرداد، 1403

کدخبر: 2361 08:36 1393/03/18
آنجلينا جولي در تلاش براي آب کردن يخ روابط دولت چين و برد پيت

آنجلينا جولي در تلاش براي آب کردن يخ روابط دولت چين و برد پيت

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
آنجلينا جولي در تلاش براي آب کردن يخ روابط دولت چين و برد پيت

آنجلينا جولي در تلاش براي آب کردن يخ روابط دولت چين و برد پيت

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

آنجلينا جولي ‍پس از افتتاحيه موفق فيلم "شرير" در آمريکا و ديگر نقاط جهان براي معرفي اين فيلم به چين مي رود و در اين سفر همسرش برد پيت که دولت چين دل خوشي از او ندارد

با خ به گزارش برنا،جولي در حالي مي خواهد به چين برود که همراهي برد پيت نقطه کليدي اين برنامه محسوب مي‌شود. برد پيت همسر آنجلينا جولي پس از بازي در فيلم "هفت سال در تبت" از حضور در چين منع شد.
به هر حال جولي آماده مي‌شود تا با توجه به اين که حضورش مي تواند موجب فروش بيشتر فيلم شود، راهي چين شود. اين فيلم در اولين آخر هفته نمايشش در جهان به فروشي 6/170 ميليون دلاري دست يافت.
در اين سفر برد پيت همسرش را همراهي مي‌کند اما او نمي تواند در برنامه هاي معرفي فيلم شرکت کند.
پيت در فيلم "هفت سال در تبت" در نقش هاينريش هارر بازي کرد؛ فيلمي که به مذاق مقامات چيني ها خوش نيامد چون درباره مسايل تبت در سال 1950 و دالايي لاما ساخته شده بود ولي به هر حال همين سفر نشانه‌اي از کنار گذاشته شدن اين تفکرات است.
فيلم "شرير" به کارگرداني ژان-ژاک آناوي کارگردان فرانسوي که اکنون در حال کارگرداني "توتم گرگ" است و يک شرکت چيني حامي آن است، ساخته شده بود. آناوي در فيلم جديدش يک قهرمان چيني را در مرکز توجه قرار داده است.
سال پيش برد پيت در نسخه چيني توييتر يعني "سينا وايبو" گفته بود که دلش مي خواهد به اين کشور برود، اما اين پيام خيلي زود از اين پست برداشته شد.
سال پيش نيز فيلم "جنگ جهاني زد" از جديدترين فيلم‌هاي برد پيت در سينماهاي چين اجازه نمايش نيافت و دليل اين امر به دليل موضوع زامبي‌ها ذکر شد، در حالي که پيش از آن فيلم "واکينگ دد" با چنين مضموني اجازه اکران آنلاين در چين را يافته بود.

مخاطبان چيني از حضور ستارگان جهاني در کشورشان استقبال مي کنند و هيو جکمن و پيتر ديکليج از آخرين مسافراني بودند که براي معرفي فيلمشان به چين رفتند.

چندي پيش جاني دپ نيز براي حمايت از فيلم "برتري" راهي چين شده بود و کريس اوانس، اسکارلت جوهانسون و ساموئل ال جکسون نيز براي حمايت از فيلم "کاپيتان آمريکا" به چين رفتند. اين فيلم بيش از 108 ميليون دلار در چين فروش کرد .

فيلم "شرير" بازسازي فيلم "زيباي خفته" ساخته کمپاني ديسني است و به نظر مي رسد از فيلم‌هاي مورد توجه تابستان امسال باشد  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |