جمعه 04 اسفند، 1402

کدخبر: 9790 13:30 1402/09/01

۴۱۵ متهم متواری در اصفهان دستگیر شدند

۴۱۵ متهم متواری در اصفهان دستگیر شدند

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری ۴۱۵ متهم محکوم غایب و متواری و تحت تعقیب مراجع قضائی با اجرای طرح ویژه توسط کارآگاهان این پلیس خبر داد.

سرهنگ حسین ترکیان اظهار کرد: طرح ویژه شناسایی و دستگیری محکومان غایب و متواری در پلیس آگاهی استان اصفهان طراحی و به مرحله اجرا گذاشته شد که الحمد الله نتایج خوبی نیز به دنبال داشت.

 

وی افزود: در این طرح که توسط کارآگاهان پلیس آگاهی در سراسر استان اجرا شد ۴۱۵ محکوم غایب و متواری و تحت تعقیب مراجع قضائی با انجام اقدامات هوشمندانه در رصد کارآگاهان قرار گرفته و پس از هماهنگی‌های لازم تمامی این افراد در مخفیگاه‌های خود دستگیر شدند.

 

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با بیان اینکه متهمان مربوطه یا افرادی هستند که محکوم شده اما خود را به مرجع قضائی معرفی نکردند و یا جز افرادی هستند که از زندان مرخصی گرفته و دیگر بازنگشته بودند گفت: جرایم ۲۸۹ نفر از افراد دستگیر شده مربوط با سرقت ،۱۱ نفر مربوط به جرایم مالی، ۸۳ نفر مربوط به جرم جعل و کلاهبرداری و ۳۲ نفر مربوط به جرایم جنایی بودند.

 

وی با اشاره به افزایش ۳ درصدی دستگیری‌ها نسبت به مدت مشابه سال اظهار داشت: تجزیه و تحلیل صورت گرفته نشان می‌دهد که دستگیری افراد مذکور به میزان قابل توجهی از وقوع جرایم در استان را کاهش داده و در این خصوص پلیس آگاهی استان اصفهان با عزمی راسخ و مصمم و قدرت تمام این گونه طرح‌ها را ادامه خواهد داد.

برچسب: اصفهان ، سرهنگ حسین ترکیان ، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظام ، طرح ویژه شناسایی و دستگیری محکومان غایبhttps://jahaneghtesad.com/direct/9790


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |