سه شنبه 08 اسفند، 1402

کدخبر: 8634 13:45 1402/07/30
مجلس تصویب کرد؛

یک‌درصد مالیات درآمد اشخاص به ورزش رسید

دسته‌بندی: اقتصاد کلان ، جامعه ، ورزشی
مجلس تصویب کرد؛

یک‌درصد مالیات درآمد اشخاص به ورزش رسید

دسته‌بندی: اقتصاد کلان ، جامعه ، ورزشی

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با پرداخت یک درصد از مالیات بر درآمد اشخاص به عنوان اعتبار مالیاتی برای توسعه زیرساخت‌ها و رویدادهای ورزشی در برنامه هفتم توسعه موافقت کردند.

 با پیشنهاد سید شمس الدین حسینی نماینده مردم شریف تنکابن، رامسر و عباس آباد و حمایت رئیس مجلس، اعضا و کمیته ورزش کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی؛ نمایندگان مجلس تصویب کردند که هزینه کرد اشخاص برای توسعه زیر ساخت‌ها ورزشی و برگزاری و مشارکت در رویدادهای ملی و بین المللی ورزشی در وزارت ورزش وجوانان، کمیته_ملی_المپیک، پارالمپیک و فدراسیون‌های ورزشی تا یک درصد مالیات بردرآمد اشخاص مذکور به عنوان اعتبار مالیاتی منظور شود.

 

بنابراین گزارش، پیشنهاد اولیه مصوبه مزبور در کمیسیون بازاریابی و اقتصادی کمیته ملی المپیک که ریاست آن برعهده سید شمس الدین حسینی است تدوین و با حمایت هیات رئیسه مجلس و کمیسیون فرهنگی و با رای قاطع نمایندگان مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید.

 

کمیته ملی المپیک این مصوبه مجلس را پیامی امیدوار کننده و مسرت بخش برای جامعه ورزش ایران بویژه جهت حضور کاروان ورزشی اعزامی ایران به المپیک پاریس۲۰۲۴ که در سال آینده برگزار می‌شود قلمداد می‌کند.

خبرپو
برچسب: برنامه هفتم توسعه ، مالیات بر درآمد ، کمیته ملی المپیک ، بودجه ورزشhttps://jahaneghtesad.com/direct/8634


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |